Autentické príbehy, nadčasové témy

LG predstavuje nové smartfóny pre mladých

0

LG Electronics (LG) uvádza novú dvojicu smartfónov. Smartfóny L Fino a L Bello sú ideálne telefóny pre teenagerov či tých, ktorí si zaobstarávajú svoj prvý smartfón. Prinášajú rad užitočných funkcií prevzatých od vlajkovej lode LG G3 vrátane bezpečnostnej funkcie Knock CodeTM. Oba telefóny patria do kolekcie L Series a budú predstavené na veľtrhu IFA v Berlíne.

Nevyhnutnou súčasťou série L je pohodlné ovládanie zvuku a tlačidlo pre vypnutie alebo zapnutie telefónu, umiestnené na zadnej strane telefónu a kvalitný 8 MP fotoaparát. „Zákazníci sa u telefónov čoraz viac zameriavajú na kvalitu fotoaparátu. L Series ponúka najlepší fotoaparát vo svojej kategórii, vrátane doplnkových funkcií pre tvorbu selfie a ľahké fotenie„, komentuje nové modely smartfónov Andrea De Sousa, marketingová manažérka LG.

TOP užívateľské funkcie L Fino a L Bello:
· Touch & Shoot: Zaostrenie a stlačenie spúšte už nie sú dva, ale iba jeden krok. Pre kvalitnú momentku stačí iba jediné gesto.

· Gesture Shot: Nielen pre fanúšikov trendu selfie sa hodí gesto zatnutie päste, ktoré automaticky spustí trojsekundový samospúšť.

· Knock CodeTM: Personalizovaný kód je v súčasnosti najbezpečnejší spôsob zamykania smartfónu. Stačí „vyťukať“ vlastnú sekvenciu na displej a telefón je okamžite zapnutý. Zároveň sa do neho nedostane nikto okrem majiteľa.

· Front Camera Light: Osvetlenie predného fotoaparátu jemne osvetlia selfie fotografie.

· QuickCircleTM Case: Ochranné púzdro telefónu s okrúhlym okienkom pre ľahkú a rýchlu kontrolu hovorov, správ, hudby či fotoaparátu bez potreby odkrývania či odomykania telefónu.

Smartfón L Fino bude na slovenskom trhu dostupný od druhej polovice septembra 2014 a L Bello od novembra 2014. Cena modelu L Fino je stanovená na 148 Eur, L Bello bude k dostaniu za 185 Eur.

Words & Photos: LG Electronics

www.lge.sk