Autentické príbehy, nadčasové témy

Lotus Evora a polo

0

Lotus Evora a polo

Čo to znamená, keď sa v spoločnosti hovorí o pole? Medzi rôznymi odvetviami jazdeckého športu polo nemá obdobu. Okamžite si ho zamilujete, pričom prežijete nezabudnuteľné chvíle. Rovnaký pocit zaregistrujete v momente, keď objavíte Lotus Evora. A pokiaľ spojíte Lotus a polo, dostanete neopakovateľnú kombináciu.

Pre spoločnosť Lotus sa naskytol jedinečný spôsob ako osláviť leto vo Veľkej Británii. Čo tak zviditeľniť svoje aktivity na prestížnom zápase v pole? Tento víkend(v sobotu 17. júla), sa v známom polo areáli v Hurtwood Park Polo Club uskutoční prestížny Asprey World Class Cup. Práve tento event sa rozhodla podporiť spoločnosť Lotus, kde sa na jednom mieste budú koncentrovať mnohé zaujímavé osobnosti, vrátane princa Harryho a jeho charitatívnej spoločnosti Sentebale.

Ako partner akcie sa Lotus rozhodol na polo ihrisku v Hurtwoode otestovať vodičské zručnosti britskej smotánky, ktorá si budú môcť virtuálne zajazdiť na vozidle Lotus Evora 3.5 V6 vozidla, známeho ho modelu z hry Gran Turismo 5 Prologue. Jazdci si budú môcť vychutnať svoje pretekárske schopnosti v súboji s rýchlymi a divokými súpermi. Najvyšší vodca na palube. Pokiaľ hostia dostanú chuť na skutočné zážitky za volantom reálneho vozidla Lotus, k dispozícii bude tím zamestnancov Lotusu, ktorí ich zoznámia so skutočným vozidlom Lotus Evora a skvelým jazdeckým zážitkom.

Hurtwood Park Polo Club je poslednou destináciou v rámci turné Lotus , ktorý sa takýmto spôsobom snažil predstaviť svoje aktivity v kľúčových európskych mestách. Myšlienka interaktívnej podniku je jednoduchá: Lotus sa snažil dosiahnuť, aby ľudia mali možnosť spoznať nový model Lotus Evora ešte skôr, ako sa do neho posadia počas testovacích jázd. Prostredníctvom virtuálnych zážitkov si otestujú svoje vodičské zručnosti už vopred a nebudú pociťovať neistotu za volantom skutočného vozidla.

Zaujímavý event v polo areáli Hurtwood Park Polo Club poukazuje na kreativitu ľudí v Lotuse, ktorí sa rozhodli spojiť atraktívny svet pola s rýchlymi a luxusnými vozidlami.

NIPOS                                                       Photos: Lotus Press, ISIFA

www.grouplotus.com