Autentické príbehy, nadčasové témy

Luciano Soprani D soir

0

Luciano Soprani D soir

D soir je záhadná vôňa inšpirovaná ženami a ich príbehmi. Príbehmi, s ktorými sa len v slabej chvíľke zdôveríte svojej najlepšej priateľke, a možno ich ani nikdy nevyzradíte. Je to vôňa inšpirovaná najtajnejšími snami a túžbami žien. Tými, ktoré zrejme nikdy nahlas nevyslovíte… D soir – vôňa určená na večer naplnený magickým ženským zvádzaním…

Hlavu vône tvoria hrejivé a dráždivé exotické koreniny obalené do ovocných tónov čiernych ríbezlí. Bergamot z Kalábrie úvodné tóny len zdôrazňuje a dodáva im ztredomorský jas. Zmyselné srdce vône sa skladá z vyzývavých kvetinových tónov: jemnej magnólie,frézie, konvalinky, vzrušujúcich a vyzývavých tónov otočníka a sladkej, opojnej vône ruže a jazmínu, ktoré spolu vytvárajú nádhernú voňavú symfóniu. Vo vzácnych drevitých tónoch základu dominuje zamatová hladkosť santalu, púdrové pohladenie kosatca a šťavnaté ovocné tóny broskyne obalené do zmesi semišu, kože, ambry a pižma. Tie zahaľujú základ vône do zmyselnosti, dodávajú mu charakter a trvácnosť.

Hlava: bergamot, tóny korenín, čierne ríbezle

Srdce: magnólia, ruža,jazmín, frézia,konvalinka, otočník
Základ: santal, vetiver, kosatec, koža, pižmo, broskyňa, ambra


Flakón a vonkajšie balenie

Flakón vône je čierny a oblý, jeho bočné strany a uzáver pripomínajú závit. Na jeho prednej strane vyniká veľký zlatý nápis D soir. Hrdlo flakónu zdobí elegantná zlatá priadza s pečaťou. Vonkajšie balenie dizajnom zodpovedá flakónu. Je čierne a jednoduché, zdobího len veľké zlaté D soir a názov značky.


Sortiment

Parfumovaná voda 100 ml
Parfumovaná voda 50ml
Parfumované telové mlieko 200ml

www.lucianosoprani.it
www.glamour-co.sk
www.fann.sk