Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxus na skok: Jednodňová lyžovačka vo Švajčiarsku

0

Aj v čase pracovného vyťaženia sa dá ukradnúť  jeden či dva dni na štýlovú lyžovačku vo Švajčiarsku. Luxusné stredisko St. Moritz  láka výnimočnými zjazdovkami a prvotriednymi službami, navyše, poskytuje dokonalý komfort na pristátie privátneho jetu takmer pod zasnežené kopce. Predstavte si, že od snehom zasypaných zjazdoviek a dovolenkových chvíľ vás delí len hodina letu z bratislavského letiska!

Oblasť mesta St. Moritz je známa nielen prvotriednym servisom na zjazdovkách, ale aj luxusom, ktorý je prítomný na každom kroku. Najštýlovejšie butiky luxusných značiek, najnovšie modely športových áut a najlepšie reštaurácie lákajú prominentov z celého sveta.  Štýlový únik mimo realitu do čarovného prostredia zasneženého Švajčiarska je aj pre našincov na dosah. Dostupnosť luxusnej švajčiarskej destinácie je súkromným lietadlom bezproblémová a navyše mimoriadne komfortná.

Na bratislavskom letisku stačí byť pätnásť minút pred plánovaným odletom, aby ste sa už o hodinu neskôr kochali zasneženými štítmi švajčiarskych Álp. Lietadlá spoločnosti ABS Jets, ktorá je lídrom v súkromnej preprave v strednej a východnej Európe, poskytujú mimoriadny komfort a špičkový personál, ktorý vás bude doslova hýčkať. Užijete si VIP servis, teplý a studený catering, telefón a internetové pripojenie priamo v oblakoch a na spiatočnej ceste si môžete nerušene oddýchnuť. Súkromie pri privátnych letoch je jedným z množství príjemných bonusov.

Lyžiarska výstroj či objemnejšia batožina nie sú v prípade súkromnej prepravy žiadny problém. Šampanské na palube, príjemný snack alebo filmy počas hodinového letu budú len malou čerešničkou počas vášho exkluzívneho výletu. Starostlivosti si užijete dostatok, tak v oblakoch, ako aj na zemi, stačí si vyhradiť deň či dva a odletieť za luxusným oddychom. Cena prenájmu lietadla Cessna Citation Jet CJ1 pre piatich pasažierov na let do Samedanu z Bratislavy je  7200€, let pre siedmych lyžiarov v jete Cessna Citation Bravo stojí  7.900€.

Ak by ste zvažovali ostať v Samedane jednu noc, priplatíte si len 600euro a business jet Vám ostáva k dispozícii do ďalšieho dňa. Pri 3-dňovom výlete zaplatí skupinka 7cestujúcich po 1.300,- euro na osobu za business jet Cessna Citation Bravo.

Words & Photos: Media Tribune

www.absjets.cz