Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusná krása na stene

0

Luxusná krása na stene

Kedysi boli zárukou pekného bytu luxusné textilné tapety, dnes sa zase obľube tešia papierové tapety s kvietkovaným vzorom, ktoré sa na steny lepia klasickým lepidlom. Alebo je pravda presne opačná? Nech je tomu akokoľvek, textilné tapety sú na trhu luxusnou novinkou.

Niekdajší trend oblepiť všetky štyri steny je už dávno preč, a tak je na čase nechať fantáziu, nech sa prejaví a spraví z izby jedinečný priestor. Tapetu môžete umiestniť do stredu miestnosti, nech koluje cez dve steny a strop, alebo ju dáte len na jednu stranu, prípade oblepíte izbu po obvode meter hrubým pásom. Vďaka www.obrazynamieru.sk si môžete izbu spríjemniť akýmkoľvek obrázkom, ktorý sa vám páči. Stačí si vybrať, či chcete mať na stene svoju rodinu, alebo obľúbeného speváka z koncertu, alebo oblaky a trošku slnka, prípade prvé kresby vášho dieťaťa.

Textilné tapety dodávajú interiéru nový rozmer a pôsobia luxusne, akoby chceli byť súčasťou nábytku v miestnosti. Tento typ tapiet je vypnutý na konštrukcii s lamelovým okrajom, ktorý je z čelnej strany dva milimetre viditeľný. Textilná stena vďaka pevnému vypnutiu zostáva stabilná aj pri miernom prievane, vďaka elasticite materiálu potom zostáva stabilná aj pri náhodnom opretí o stenu. Textilné steny alebo podklady sú vhodné do obytných priestorov, do viac využívaných priestorov ako sú kuchyne, kúpeľne, ale aj komerčné priestory väčšej rozlohy, kde príjemne znižujú hlučnosť priestoru. Použitý textil je odolný voči vlhku a vode s protiplesňovou úpravou, čiže môže byť bez problémov inštalovaný i do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Tapetu môžete čistiť alebo časom vymeniť. Na to, aby vyzerala ako nová, potrebuje iba minimálnu starostlivosť.

Textilné tapety podľa vlastného výberu si môžete objednať na www.obrazynamieru.sk. Jedná sa o službu s najväčším výberom obrazy vyrobených podľa vašich požiadaviek, ktorú na slovenský trh prináša spoločnosť Profimedia. Vo svojej databáze má viac ako 23 000 originálnych fotografií. O veľkosti, materiáli aj spôsobe rámovania pritom rozhoduje sám zákazník. Obrazy aj tapety sú spracované najmodernejšou technológiou a zákazníkom sú dodané už do siedmych pracovných dní.

Words & Photos: Seesame

www.obrazynamieru.sk