Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusná móda má v Prahe zelenú

0

Svet luxusnej módy v Prahe čaká prekvapenie. V septembri sa priamo v srdci starého mesta bude otvárať nový luxusný multibrandový butik s oblečením, doplnkami a šperkami – OBSESSION.

Myslím, že každý nový butik, ktorý sa v Prahe otvára, je prínosom. Čím pestrejšia je ponuka pre našich a zahraničných klientov, tím lepšie. Ja sama nakupujem u nás, ale aj u iných návrhárov a myslím, že tak to robí každý z nás, “ hovorí majiteľka nového butiku OBSESSION pani Monika Ferby.

Projekt OBSESSION uvidel svetlo sveta vďaka výnimočnému stretnutiu ľudí, ktorí teraz tvoria tím Obsession. Tím ľudí, ktorých spojuje vášeň pre módu, cit pre krásu a odvaha byť iní. Všetko úsilie smeruje k jedinému cieľu – vytvoriť prostredie, kde sa prepoja svetoví módni návrhári a mladí kreatívni umelci. Pod jednou strechou tak nájdete kolekcie od belgických tvorcov, známych svojim invenčným pohľadom na módu , kde však extravagancia ide ruka v ruke s nositeľnosťou, ale i módu Karla Lagerfelda či dua Viktor&Rolf. Po prvý raz v Českej republike sa predstaví v OBSESSION tak isto Oscar de la Renta. Zoznam návrhárskych mien uzatvára česká návrhárka Šárka Šišková, ktorej tvorba je známa hlavne v New Yorku

V dvojpodlažnom butiku s rozlohou 350 m2 sa snúbia tradície a šokujúca extravagancia, luxusné a láskavé prostredie, kde sa budú cítiť výnimočne aj tí najnáročnejší. Klienti tu nájdu nové kolekcie,nepostrádateľné doplnky či šperky. Celý tím OBSESSION sa bude sústreďovať na špičkový servis pre svojich súčasných i budúcich klientov.

Každý tu nájde všetko, čo OBSESSION predstavuje – byť posadnutý zmenou.
Zoznam značiek : Dries Van Noten, Viktor & Rolf, Paul Smith, Raf Simons, Ann Demeulemeester, Karl Lagerfeld, Lagerfeld, A. F. Vandevorst, Maison Martin Margiela, Dirk Bikkembergs,
Oscar De La Renta, Jil Sander, Šárka Šišková, Aigner.

Adresa butiku:
OBSESSION, Široká 7, 110 00, Praha 1, Česká republika

Words & Photos: NIPOS/ OBSESSION

www.obsession.cz