Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusná Veľká noc s Amosu

0

Luxusná Veľká noc s Amosu

Spoločnosť Amosu Couture dokáže pripraviť vždy niečo špeciálne. Milovníci superluxusných telefónov Amosu si už iste zvykli na úžasné kreácie, ktoré firma pripravila pri príležitosti rôznych sviatkov. Ani v tomto roku sa Amosu Couture nenechala zahanbiť. Ponúkla rôznofarebnú záplavu iPhone.

Tohtoročné veľkonočné obdobie charakterizovala záplava farieb z dielne Amosu Couture v podobe farebnej série iPhone 4S, pozostávajúcej z modrej, žltej a zelenej farby.

Zadná i predná časť telefónov iPhone 4S žiari v odtieňoch spomínaných farieb. Tak sa vyhľadávaný mobilný telefón, ktorý láka najmä svojou kvalitou ako lákavým farebným prevedením, zmenil na módny výstrelok, ktorý si určite získa mnohých obdivovateľov luxusu.

Veľká noc  tak dostala nádych luxusu a príjemných farieb.

Tieto telefóny sú teraz k dispozícii na objednávku:
– Sunshine žltá http://amosucouture.com/products.php?cid=12&id=229
– Ocean modrá http://amosucouture.com/products.php?cid=12&id=230
– Green Valley zelená http://amosucouture.com/products.php?cid=12

Cena takéhoto farebného telefónu je 1299 L. Aby fanúšikom ostatných farieb nebolo ľúto, môžu si ich v spoločnosti Amosu Couture objednať na vyžiadanie. Tak sa telefóny oblečú takisto do červenej, fialovej, oranžovej, ružovej či iných farieb. K dispozícii sú aj také netradičné variácie – ako meno alebo firemné logá umiestnené na zadnej strane telefónu.

CALVERA                                                         Photos: Amosu Couture

http://amosucouture.com