Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusný hotel v srdci Prahy je súčasťou kláštora a dýcha históriou

- Reklama -

V samom srdci Prahy na Malej Strane, priamo medzi Pražským hradom a Karlovým mostom. Tu nájdete doslova poklad. Atmosféra, história a nezabudnuteľné zážitky v jednom v tejto úžasnej českej metropole.

Niektoré miesta nám berú dych. Nielen veľkolepý priestor, ale aj svojská atmosféra a nádych minulých čias, kúsok tajomna a nádherná záhrada je zárukou toho, že sa tu bude hosťom páčiť a budú sa tu cítiť ako v bavlnke. Prejdite sa s nami po tomto netradičnom mieste, nazrite do jeho zákutí a pozorujte pozorne…fotografie sú nádherné a naživo je to ešte lepšie!

Taliansky dizajn, mramorové kúpeľné a prepychové látky. Kulinárske zážitky a zážitkové SPA, každý štvrtok barbecue večere na otvorenom ohni a jazzová hudba k tomu a ešte navyše aj vlastné tmavé pivo. Toto všetko a ešte viac môžete zažiť v krásnom prostredí Augustine, a Luxury Collection Hotel.

Vedeli ste, že…

Praha je bohatá na množstvo pamiatok a architektúry a tu pod jednou strechou môžete priam cestovať v čase. Napríklad taký Kostol a kláštor sv. Tomáša bol založený v roku 1228. A je súčasťou hotela.

A keďže je hotel súčasťou kláštora, v hotelových záhradách môžete stretnúť aj mníchov.

Rekonštrukcia, ktorá sa podarila

Augustine hotel bol zrekonštruovaný zo siedmich historických budov, vrátane Augustiniánskeho kláštora a Svätotomášskej pivnice, ktoré dali 101 hotelovým izbám originálnu podobu. Dnes hotel patrí k luxusnej značke The Luxury Collection, do ktorej patria len tie najvzácnejšie a fascinujúce hotely z celého sveta a ktorej cieľom je vytvárať očarujúce lokálne zážitky.

Luxusný hotel ponúka izby, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Každá je iná – priestranné a elegantné, s rôznym pôdorysom, ale rešpektujúce pôvodné historické rozloženie budovy. Pôvodný účel izieb mníšskych ciel odrážajú farby doplnkov typické pre Sv. Augustína. Alebo je na výber aj izba v štýle českého kubizmu či unikátny apartmán s pôvodnými freskami z 18. storočia, ktoré boli nájdené počas rekonštrukcie.

Ideálna poloha. V susedstve Valdštejnskej záhrady a Senátu, napriek tomu v oáze pokoja a ticha.

Nájdete v nich skutočne veľa zaujímavých prvkov – napríklad v Monastery Suite ponúka exkluzívny príbeh kláštorného bohatstva, pričom pôvodné železné dvere vedúce do kúpeľne slúžili v minulosti ako trezor na ochranu pokladov.

Ten najúchvatnejší apartmán sa volá Tower Suite a tvoria ho až tri poschodia. A prečo je taký úchvatný? Môže sa pochváliť 360-stupňovým výhľadom na celú Prahu.

Tower Suite bol pred niekoľkými storočiami astronomickou vežou, ktorú používali mnísi z kláštora sv. Augustína na pozorovanie hviezd.

Mramorové kúpeľne s vyhrievanou podlahou ešte viac zvýrazňujú všadeprítomný luxus naokolo.

Potešte aj svoje zmysly

Ale nielen izby sú zážitkové, rovnaká je i wellness časť a procedúry, ktoré má v ponuke. Dopriať si môžete tzv. „Signature“ procedúry ako je Monastery Spa Ritual, celkový očistný rituál a Augustine Time, liečebná cesta zameraná na individuálne potreby.

Tu vsadili na dizajn a celkový pocit absolútne pri všetkých aktivitách – aj pri tých, kde si môžete vychutnať špeciality šéfkuchára v modernej presklenej reštaurácii Augustine a kláštornej záhrade. Signature koktaily v The Refectory bare s vonkajšou terasou, ktorý býval refektárom Augustiniánov a pýši sa stropnou barokovou freskou, zas budú chutiť o niečo viac ako v bežnom bare…nemyslíte? Originálne miesto s originálnymi službami a zážitkami….

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places a FB/Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -