Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusný obytný kontajner na brehu rybníka dotiahli majitelia do dokonalosti

- Reklama -

Luxusný obytný kontajner v Česku vás dostane do kolien. Celková atmosféra je priam neopísateľná.

Postupne sme začali objavovať glampingové tipy, ktoré sú nielenže nádherné, ale aj svojské. Niektoré sú absolútne luxusné, iné zas majú svoje čaro v tom, že sú jednoduché, ale v kontraste s okolím pôsobia na vaše zmysly presne tak, ako majú. Upokojujúco…až na ne nikdy nezabudnete!

Jedným takým skvostom medzi glampingovými zariadeniami je určite KEBIN – obytný kontajner, ktorý funguje na príncípe offgrid a teda je sebestačný a bez potreby na pripojenie na inžinierske siete. Vybavený slnečnými kolektormi vám tu nebude chýbať elektrická energia a bude vám tu tak akurát, pretože zateplený, aby si udržal stabilnú teplotu. A počas chladných mesiacov je vybavený krbovou pieckou na drevo z miestneho zdroja.

Sofistikovaný dizajn a nádherné prostredie k tomu ako bonus…

Majitelia obytného kontajneru stavili na lokálnosť – lokálne materiály a české výrobky sú preto samozrejmosťou. Zároveň sa vyhrali s detailmi a, samozrejme, keďže sa nachádza na brehu rybníka, majitelia mysleli aj na zážitok z výhľadu – aby bol maximálny, zvolili panoramatický výhľad a priamo z postele môžete sledovať vodné vtáctvo a hladinu. KEBIN je takmer celý presklený.

Podľa majiteľov sú jeho vonkajšie rozmery 2,6×7 m a výška 2,78 m. “Pre KEBIN sú charakteristické netradične veľké presklené plochy, ktoré prelínajú interiér s exteriérom. Okrem predného panoramatického okna sú tu po bokoch ešte dve posuvné okná, ktoré umožnia plynulé prechod na terasy,” približujú majitelia, ktorí na exteriér zvolili tmavo morený smrekovcový obklad. Interiéru zas dominuje brezová preglejka, ktorá s exteriérom vytvára zaujímavý kontrast.

Majitelia: KEBIN je luxusný obytný kontajner, ktorý vie byť aj mobilný. Je navrhnutý pre maximálne pohodlie, harmóniu s prírodou a praktické využitie. Na malom priestore ponúka všetko, čo potrebujete pre aktívny alebo pasívny oddych.

Určite sa teraz pýtate, kde môžete nájsť tento unikát. Leží v oblasti českého jazera s názvom Hejlovský rybník, približne päť kilometrov od Pelhřimova. Je vhodný nielen na rybárčenie, ale dá sa tu aj kúpať.

Komfort

Počas pobytu vám tu nebude nič chýbať. Nájdete tu kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletu a malú, ale za to plne vybavenú kuchynku. A aby sme nezabudli, vonku je pripravená vyhrievaná kaďa, v ktorej si môžete oddýchnuť, stačí len zavrieť oči a na nič nemyslieť.

Na tomto mieste na chvíľu zabudnete na starostí bežných dní, nebudú vás tu obťažovať technológie, maximálne vás z rozjímania vyruší štebot vtákov a vetrík spomedzi stromov.

Pripravila Martina Baumann

Zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -