Autentické príbehy, nadčasové témy

Máj: Lásky čas! Kde si ho užijete?

- Reklama -

A kedy inokedy, ak nie teraz? Dovolenka len pre vás dvoch…strávte spolu zopár dní na tých najkrajších miestach. Český portál Amazing Places vám poradí skvelé destinácie.

Dnes to budú tri tipy do susedných Čiech a za štvrtým tipom nepôjdeme ďaleko, zostaneme doma. Nech sa páči, malá ochutnávka amazing tipov!

Hotel Neruda

Nádherný hotel v centre Prahy a dokonca hneď pod Pražským hradom, kde zažijete skutočnú romantiku. Malebné uličky, umenie, dizajnové izby a nádherné interiéri s maľovanými dlaždičami a čo tak vaňa uprostred izby? Alebo ručne robené lampy a svetla z dielne architekta Šípku. A nezabúdajme na masáže, saunu či vírivku.

Penzión Jurášek

Skutočne prekrásne ubytovanie v Beskydách, kde nájdete pokoj, prírodu a perfektnú starostlivosť a servis. Rovnako sa potešia aj gurmáni, výborne tu varia a to konkrétne v známej reštaurácii Vážka s lokálnou kuchyňou v modernom prevedení. Wellness a výhľad z bazénu je top, bylinková, parná alebo fínska sauna k tomu ako bonus. A pre otužilcov je tu aj vonkajšie biotopové jazierko. ýhled z bazénu vám vyrazí dech.

Villa Regenhart

Toto bude tá pravá romantická atmosféra. Boutique hotel sa nachádza medzi Jeseníkmi a okamžite zaujme impozantnou architektúrou z 19. storočia. Historická stavba, chutné raňajky, hotelový park a opäť wellness. A ešte aj široké spektrum spa procedúr od rôzžnych masáži až po blahodárne zábaly.

A extra tip na Slovensku

Salamandra resort a hotel

Hlboko v srdci Štiavnických hôr, kde si pokojne oddýchne aj zamilovaný pár. Stále tu zažijete niečo nové, chuťové poháriky dostanú zabrať tiež, skvele tu totiž varia a potom si tu môžete dať do tela, ak sa vyberiete po okolí na bicykli či pešiu turistiku. Môžete ale aj zbierať huby alebo si uloviť rybu v jazierku. A nakoniec sa rozmaznávajte vo wellness centre.

   

Zdroj: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -