Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Maringotka na Šumave má svoje čaro. Romantika a návrat k prírode

- Reklama -

Vezmite si jednu maringotku a prerobte si ju na dokonalé bývanie niekde na samote. Hovoríte si, že je to nemožné? Tak poďte s nami na Šumavu. Presvedčíme vás, že to ide…

Takmer na samote pri lese, kde inde by ste hľadali maringotku, ktorá vám má poskytnúť netradičný zážitok a poriadny oddych od každodenného ruchu. My sme tu našu našli v nie celkom objavenej časti Šumavy, konkrétne vo východnom podhorí hory Boubín. Glampingové tipy a ubytovania naberajú na popularite a ľudia vyhľadávajú podobné ubytovania častejšie. Dokonca si mnohí podobné miesta vlastnoručne postavia aj sami. INŠPIRUJTE SA DNES s nami!

Stojí tam zaparkovaná, natretá na zeleno, obložená drevom. Jednoduchá, ale o to viac svojská je Šumavská Maringotka, ktorú si majitelia upravili podľa svojich predstáv tak, aby im interiér zo svetlého dreva poskytoval dostatočný pokoj a miesto na relaxáciu, kde zároveň hosťom nebude nič chýbať.

Pohodlne sa vyspať, ale aj posedieť si pri dobrom jedle

V takejto maringotke môžete mať všetko – kúsok spálne, obývačky a kuchyne. A tak sem zmestíte aj malú chladničku, či rýchlovarnú konvicu, varič na prípravu jednoduchých jedál. Pohodlne sa sem dá umiestniť jedno dvojlôžko a pri troške fantázie, ako sa to podarilo aj majiteľom tejto maringotky, môžete umiestniť nad posteľ ešte vyvýšené lôžko pre jednu osobu.

K maringotke patrí jednoznačne aj poriadna opekačka. zahrajte si popritom karty, doprajte si pohárik vínka a užívajte si jednoduché veci…

Nezabudnime ešte na pohovku, kde sa v prípade núdze vyspí ďalší človek. Nemôže chýbať stolík s dvomi stoličkami. Za dobrého počasia si môžete posedieť aj vonku pred maringotkou. Večer si zas môžete urobiť táborák, vytiahnuť špekáčiky a pozorovať hviezdnu oblohu. Zabudnite tu na svetlá z mesta, smog a vychutnajte si to, čo ponúka príroda.

Kúpeľňu majú len na skok

Majitelia do svojej maringotky sociálne zariadenie nedávali, keďže majú len na skok svoju usadlosť, kde majú potrebnú toaletu a kúpeľňu. Celkovú atmosféru dotvorili doplnkami, jemné závesy, lampa na stolíku, kožušinka na podlahe. Všetko dokopy to tvorí skromné a príjemné ubytovanie na únik z vystresovaných dní.

Tak čo, máte motiváciu si urobiť takúto maringotku niekde na samote aj vy? Alebo si radšej vybehnete na Šumavu?

Pripravila Martina Baumann

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -