Autentické príbehy, nadčasové témy

Maserati na Slovensku

0
Maserati na Slovensku

Slovenská spoločnosť DS Plus získala od Maserati prvé a jediné oficiálne zastúpenie na import, predaj a servis vozidiel na Slovensku

Myšlienka vznikla v roku 2015 keď štyria konatelia spoločnosti – Ivan Dolinský, Marek Ferenčík, Vladimír Bebjak a Ján Žurek – oslovili Maserati s nápadom otvoriť historicky prvé zastúpenie značky na Slovensku.

Takmer do roka do dňa sa podarilo na Hodonínskej ulici v Lamači v Bratislave zrekonštruovať showroom podľa štandardov značky a otvoriť prvé oficiálne zastúpenie na Slovensku.

DS Plus zastrešuje:

    • import vozidiel
    • predaj
    • autorizovaný servis pre nové aj vozidlá, dovezené z iných krajín

V súčasnosti je na Slovensku registrovaných cca 150 vozidiel Maserati.

2 CARS F BIANCO

SHOWROOM – OTVORENIE: 24. 5. 2016

Showroom ponúka príjemné a exkluzívne prostredie. Predajca preferuje osobný prístup a kvalitný servis, garantuje certifikované a autorizované náhradné dielce.

Predávané vozidlá sú rovnako jedinečné, ako sú jedineční ich majitelia. Príďte sa osobne presvedčiť.

150500M

SERVIS

Maserati je vždy voľba srdca ale môže byť aj voľba rozumu.

Servisné náklady na luxusné vozidlá Maserati sú porovnateľné s nákladmi na iné obdobné vozidlá:

  1. Drobné servisné zásahy sa realizujú doma u zákazníka s nezmenenou kvalitou práce zodpovedajúcej autorizovanému servisu. Účtujú sa dve hodiny práce iba za výjazd + hodiny za realizovanú prácu na mieste.
  2. Ak letíte na služobnú cestu alebo na dovolenku ponúkame Airport Service. Priveziete vozidlo do servisu, odvezieme vás a kým sa vrátite, zrealizujeme dohovorené servisné práce. Po návrate vás bude opravené vozidlo čakať na letisku. Komfort a úspora času bez zbytočných parkovacích poplatkov.

150690M

DS PLUS s.r.o. – MASERATI
Hodonínska 9, 841 03 Bratislava
Kontakt: +421 911 060 203
info@maseratisk.sk
www.maseratisk.sk