Autentické príbehy, nadčasové témy

Max Factor False Lash Effect Mascara

0

Prekvapte samé seba! Objavte potenciál vašich vlastných rias s novou maskarou od Max Factor s efektom umelých rias, Max Factor False Lash Effect. Max Factor predstavuje False Lash Effect Mascara, novú fantastickú maskaru, ktorá vás rýchlo a jednoducho poteší a prekvapí svojím efektom. Maskara False Lash Effect vám prinesie zaručene očarujúci a super podmanivý vzhľad rias, v aký ste snáď nikdy ani nedúfali…

Predstavte si umelé riasy v podobe maskary… False Lash Effect ponúka riešenie pre všetky ženy, ktoré zbožňujú a obdivujú pôvab umelých rias, ale zdajú sa im nepohodlné, či pridrahé. Max Factor uvádza doposiaľ najväčšiu kefku, ktorá inovatívnym spôsobom zväčší objem každej jednej riasy od korienka po jej konček. Spolu s jedinečnou farbou na báze patentovaného zloženia Liquid LashTM dodáva riasam ohromujúci objem a najkrajší pôvab – efekt a výraz umelých rias avšak bez akýchkoľvek ich nevýhod.

Tento skvelý efekt umožňuje kombinácia doposiaľ najväčšej kefky na nanesenie, akú kedy značka Max Factor predstavila a farby na báze patentovaného zloženia Liquid LashTM. Nová kefka obsahuje o 50% viac štetín a o 25% väčší aplikátor (v porovnaní s maskarou Max Factor Masterpiece Max). Vďaka spojeniu týchto pokrokových vlastností maskara výrazne zhusťuje riasy už pri prvom nanesení. Zloženie farby umožňuje jednoduché nanesenie a obalenie celej riasy, čím zaručuje jej dôkladné zafarbenie od korienka po konček, pričom efekt pôsobí krásne a prirodzene. Konzistencia farby dodáva riasam objem, avšak pri zaschýnaní celkom netvrdne, takže zabezpečuje riasam ich pružnosť a ich očarujúci objemný vzhľad.

Predlžovanie vlasov a nechtov, zväčšovanie pier… dnešné ženy sa snažia skrášliť a zlepšiť svoj vzhľad ako sa len dá. Aj tie najmenšie zmeny dokážu urobiť skutočný rozdiel a ženám prirodzene záleží na tom, aby im neubrali na prirodzenom pôvabe a nikto ich nemohol prehliadnuť.

A hoci umelé riasy dokážu krásu ženy podčiarknuť, prieskum značky Max Factor odhalil, že až 77% žien ich považuje za prílišný zásah do svojho vzhľadu, obávajú sa toho, že budú na pohľad priveľké a neprirodzené. Naproti tomu až 95% žien, ktoré mali možnosť otestovať maskaru Max Factor False Lash Effect, potvrdilo, že riasy pôsobia po jej nanesení objemnejšie a 92% sa zhodlo na tom, že maskara zdôraznila ich prirodzený pôvab (v porovnaní s nenalíčenými riasami).

Pat McGrath, celosvetová tvorivá riaditeľka pre Max Factor, dobre pozná význam očarujúceho pohľadu. Maskaru False Lash Effect vyskúšala v zákulisí milánskych módnych prehliadok na vytvorenie vlastných lookov – Expressive Eyes a Intense Eyes – ktorými vytvorila svetoznámym modelkám naozaj pôsobivý, nevídaný a ohromujúci výraz očí. Ako hovorí: „Myslím, že táto maskara ženu naozaj poteší. Max Factor False Lash Effect je maskara, ktorá dokáže riasam zaručiť ohromný objem ako pri umelých riasach a pritom je jej nanesenie celkom jednoduché.“

Pokrokovú novinku Max Factor False Lash Effect dostanete v troch farbách (čierna, čiernohnedá a modrá).

www.maxfactor.sk
www.fann.sk
www.glamour-co.sk