Autentické príbehy, nadčasové témy

Medzi hviezdami vedie Chopard

0

O tom, že svetové osobnosti showbiznisu sa s radosťou predvádzajú na rôznych akciách, kde prezentujú najnovšie kolekcie módnych návrhárov, alebo šperkárov, by sa dalo popísať veľké množstvo článkov. Tentoraz sme však navštívili udeľovanie cien BAFTA.

Počas slávnostného udeľovania prestížnych cien britskej filmovej akadémie sme si vybrali trojicu zaujímavých herečiek, ktoré si podmanili divákov na celom svete. Hrali v desiatkach filmov európskej, či hollywoodskej produkcie. Kate Winslet si získala filmových fanúšikov úlohou Rose v legendárnom Titanicu a pred nedávnom rozvírila filmový svet ziskom dvoch Zlatých glóbusov. Aj britskí akademici sa nechali očariť jej talentom vo filme The Reader a udelili jej ocenenie BAFTA  v kategórii „Najlepšia herečka“. Samozrejme, Kate si víťazstvo vychutnala s kolekciou šperkov Chopard.

Aj Penelope Cruz neobišla naprázdno a získala ocenenie „Najlepšej herečky vo vedľajšej úlohe“. Aj  ona, ako jej kolegyňa sa zúčastnila so „svojimi priateľmi“ od Choparda udeľovania Zlatých glóbusov. Ani  BAFTA nebola výnimkou a opäť táto herečka nechala vyniknúť šperkom Chopard. Stačí keď si všimnete náušnice kombinované zo žltého zlata a vykladané diamantmi.

Francúzska herečka Marion Cotillard známa z filmov Edith Piaf, či Dobrý ročník sa zaskvela na minuloročnom udeľovaní cien BAFTA, keď získala ocenenie „Najlepšia herečka“. Tento rok sa však tiež zúčastnila tohto eventu a za spoločníka si zvolila značku Chopard. Na ruke sa jej vynímali hodinky Happy Sport Chrono – vyzdobené diamantmi s čiernym remienkom z krokodílej kože.

NIPOS         Photos: Chopard Press

www.chopard.com