Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Miasuki – jazdecká elegancia

0
Miasuki – jazdecká elegancia

Odev a výbava jazdca boli vždy neodmysliteľnou súčasťou jazdeckého športu, pričom výrazne podčiarkujú každú individuálnu disciplínu. K špičkovým návrhárom jazdeckého oblečenia či uniforiem patrí Mia S Lei.

 

Kto vie lepšie pochopiť symbiózu medzi človekom a koňom než samotný jazdec. Balans a harmónia sú pritom také delikátne, že malý výkyv nálady štvornohého spoločníka alebo pohyb jazdca môže nepriaznivo vplývať na výkon. Na základe  poznatkov z prostredia jazdectva sa v roku 2013 zrodila značka Miasuki, ktorá dosahuje mimoriadne  vysoké parametre v oblasti kvality pri využití inovácií z biomechaniky či technológie materiálov. Zároveň je veľmi pohodlná a elegantná, čo bol hlavným cieľom pri navrhovaní a výrobe. Blúzky, kašmírové svetríky, elegantné saká alebo veľmi žiadané a obľúbené overaly.

Pri prehliadke Longines Paris Masters v decembri minulého roka sa predstavili modely Miasuki a každý v nemom úžase pochopil, prečo sa značka na webovej stránke talianskeho luxusného predajcu Luisa Via Roma zaradila medzi také zvučné mená ako Valentino či Saint Laurent.

Značka vznikla v Taliansku hlavne pre jej tradície v precíznej a excelentnej výrobe, ktorá je pre Miasuki samozrejmosťou. Pri výrobe sa kládol dôraz na detail a tiež brali do úvahy poznatky z výskumu o pohybe jazdca, aby bol komfort oblečenia maximálny. Tak ako v iných športoch, aj v tomto odvetví je odev maximálne prispôsobený, aby uľahčil a dopomohol k najlepším výsledkom. Práve preto sa Mia rozhodla, že prinesie Miasuki na popredné miesta profesionálneho športového oblečenia. A tiež, aby vyplnila medzeru v jazdeckom oblečení svojimi návrhmi, vysokou kvalitou a účelnosťou.

Najstaršia z troch sestier sa narodila v Hongkongu podnikateľovi s nehnuteľnosťami. Vyštudovala v Anglicku, kde sa aj prvýkrát zoznámila s koňmi a jazdením. Aj keď na začiatku mala strach, chcela ho prekonať, lebo kone jej učarovali a chcela sa im venovať a začať aktívne jazdiť. Počas rokov sa postupne spoznala so známymi jazdkyňami, ktoré nosia jej modely, ako napríklad švajčiarska parkúrová jazdkyňa Jane Richards Philips, alebo para drezúrová jazdkyňa Ashleigh Jones. Mladá podnikateľka a návrhárka je taktiež členka jazdeckej komunity, kde pravidelne prispieva svojimi poznatkami a rôznymi aktivitami.

Miasuki si postupne získava priazeň a úspech u športovcov či u ľudí s vášňou pre kone a jazdectvo. Dokonalosť dizajnu a postupné zlepšovanie výroby sú naozajstné kvality na ktoré Mia postavila piliere svojej značky.

 

Michaela Mičátková

Photos: Miasuki Press

 

http://eu.miasuki.com