Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Miesta na Slovensku, ktoré musíte vidieť

- Reklama -

So zaujímavými ubytovaniami, ktoré sa môžu pochváliť originálnym dizajnom, sa akoby roztrhlo vrece. My už nejaký ten čas sledujeme výnimočné miesta, ktoré nám odporúča aj český projekt AMAZING PLACES. Miesta s dušou a zážitkom, nádhernými scenériami a vyberaným vkusom. Veď posúďte sami…

Nádherný tajch a ubytovanie v sade

Penzión, ktorý však vyzerá ako chalupa. Vitajte v Sade nad Klingerom. Majitelia sa pri zariaďovaní tohto miesta naozaj vyhrali s každým detailom. Objekt sa nachádza uprostred prírody, pričom z pozemku je priamy prístup na pláž pri jazere. Unikátna južná orientácia poskytuje dostatok slnka počas celého dňa a množstvo stromov zároveň dostatok tieňa, keď ho je treba.

V interiéri panuje príjemná atmosféra, tmavé farby sa dopĺňajú s tými svetlými a doplnky zútulňujú celý priestor. Pohodlný gauč či krásna a priestranná kuchyňa je samozrejmosťou.

Sad nad Klingerom

Ubytovanie s dych berúcimi výhľadmi

Výhľady presne definujú toto miesto. Či už sa pozriete z interiéru alebo prekrásnej terasy, zastaví sa vám dych. Všade budete mať totiž čarovnú scenériu ako na dlani. Ale to nie je všetko, čo robí z Greiner Boutique Mountain Chalet výnimočné ubytovanie. Interiér je zladený, nepreplácaný a veľmi príjemne zariadený. Majitelia ju citlivo zrekonštruovali a dotvorili vhodným nábytkom, niekde pridali kožušinku, inde vankúš, ale s citom tak, aby podčiarkli tú pravú horskú atmosféru. Vynikajúcim riešením je tiež prepojenie kuchyne s jedálňou a obývačkou.

K príjemným chvíľam sa rozhodli vytvoriť wellness pod tatranským nebom. A tak si tu hostia užívajú oddych vo vírivke a v saune a nič im nebráni k tomu, aby priamo pri oddychovaní nasávali energiu z trčiacich končiarov Belianskych Tatier.

Greiner Boutique Mountain Chalet

Moderný štýl v horách

Chalupa ako chata na moderný spôsob. Presne také sú dnes naozaj obľúbené a ak zvolíte vhodné materiály a citlivo objekt zasadíte do prírody, môžete sa tešiť na dokonalý výsledok. Rovnako ako je to pri Chate 267. Drevenú chatu totiž postavili s rešpektom k okolitej prírode, kde nechýba akumulačná pec, ktorá vytvára sálavé teplo či prírodné hlinené omietky, ktoré udržujú príjemnú klímu. Klasické materiály doplnili vhodnými farbami s moderným dizajnom a absolútnou dominantou je tu presklenná stena, cez ktorú si hostia môžu vychutnať výhľad na zeleň.

Zaujímavým prvkom je tiež galéria s dvomi samostatnými blokmi a sieťová výplň ako zábradlie, ktorá vyzerá naozaj efektne a hodí sa do tohto štýlu.

Chata 267

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

Titulná fotografia Chata 267

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -