Autentické príbehy, nadčasové témy

Millionaire Fair 2008

0

Millionaire Fair 2008

Luxus, prepych, lesk, originalita, kvalita a zábava sú hlavnými myšlienkami blížiaceho sa jedinečného veľtrhu v Moskve – Millionaire Fair Moscow 2008. Všetkých 200 národných, ale aj medzinárodných spoločností tu predstaví svoje super výrobky a služby, ako napríklad:  automobily, lode, techniku, hodinky, klenoty, cestovanie, prestížne destinácie, interiérový dizajn, kozmetiku, zdravie a krásu, reality, módne kreácie a  značky, exkluzívne cigary a alkohol, či finančné služby.

Jednou vetou – budú sa tu prezentovať najlepší z najlepších. Okrem týchto skvostných výrobkov na výstave môžete stretnúť tých najznámejších ľudí zo sveta showbiznisu. Toto jedinečné a pompézne podujatie sa uskutoční v Moskve od 27. novembra do 30. novembra.


O veľtrhu

Millionaire Fair založili pred piatimi rokmi v Amsterdame ako veľkú udalosť a možnosť pre inzerentov z celého sveta a čitateľov  luxusného časopisu Miljonair magazine. Odvtedy sa stal tento veľtrh míľnikom vo svete luxusu a prepychu. V septembri v roku 2005  Independent Media Sanoma Magazines a GMG Events B. V  zorganizovali tento honosný veľtrh v hlavnom meste Ruskej federácie – v Moskve. Centrum biznisu, módy, šperkov, kde nemožné je možné,  zožalo veľký úspech a tak sa každoročne v novembri usporadúva v tomto prepychovom meste. Okrem Moskvy  môžete Millionaire Fair navštíviť aj v Amsterdame, Mníchove, Šanghaji, Istanbule a Kortrijku.

Veľtrh každý rok otvára pompézna VIP party, na ktorej sa zúčastňujú všetky významné osobnosti z celého sveta. Či sa jedná o celebrity, obchodníkov, módnych návrhárov, zástupcov a riaditeľov najlepších značiek sveta. Na tomto evente si účastníci pochutnávajú na najvyberanejších jedlách, špecialitách, ktoré zapíjajú najdrahšími vínami a rôznym drahým alkoholom. Dámy sú vyobliekané v tých najzaujímavejších modeloch od vychýrených návrhárov. Toto stretnutie sa dá považovať aj za módnu prehliadku exkluzívnych šiat. Kto niečo znamená, nie len v Rusku, ale vo svete, ukáže sa na tejto VIP party.

Pri príležitosti konania veľtrhu, organizátor vydáva 200 stranová príručka luxusu, kde nájdete všetky informácie o veľtrhu, vystavovateľoch a výrobkoch.


Fakty

Dátum: 27. – 30. novembra 2008
Miesto: Moskva, Obchodný a výstavný komplex Crocus Expo
Otváracie hodiny: 12.00 – 22.00 h
VIP party: 27. novembra, 21.00 h
Výstavná plocha : 33.000 m2
Lístky: rezervácie na www.topticketline.ru

Ak chcete zažiť niečo úžasné a mať všetky najdrahšie svetové kúsky na dosah, neváhajte a kúpte si letenku priamo do Moskvy a počas troch dní si vychutnajte atmosféru luxusného veľtrhu, ale aj samotnú Moskvu, ktorá patrí k najväčším a svojou architektúrou najzaujímavejším mestám na svete.

Jana Milošovičová         Photos: ISIFA

www.millionairefair.com