Autentické príbehy, nadčasové témy

Minimalistická elegancia Velar-u ukrýva komplexnosť

- Reklama -

Dostupný ihneď v T.O.P. AUTO PREMIUM.

V študentskom kolektíve by bol Range Rover Velar ten tichší, ale vždy perfektne upravený talentovaný mladík s veľkou chuťou žiť po svojom.

Velar, ktorý bol ako modelová rada predstavený v roku 2017, si za krátky čas rozhodne našiel svoje miesto. Dizajnom a výkonnostným prejavom predstavuje sebaistotu, ktorá nás ako pozorovateľov vťahuje do jeho sveta a láka objavovať stále viac z toho, čo sa ukrýva pod krásnym, a tak trochu tajomným povrchom. Z Velaru je jednoducho cítiť, že svoje plné bohatstvo odhalí iba majiteľom. Práve to ho robí neodolateľným.

Minimalistické prvky dizajnu vystupujú po bližšom pohľade. Napríklad vyklápacie kľučky dverí tvoria z diaľky len drobný detail jednoliatej, hladkej línie boku karosérie. Zadný spojler je tiež plne integrovaný do karosérie a drobné dizajnové prvky exteriéru, ako bronzový finiš bočných líšt nasávania, dávajú jeho výzoru plnosť.

Jednoduchosť je v prípade Velaru komplexná aj vnútri, kde ponúka ďalšiu časť svojej charakteristickej osobnosti. Napríklad v podobe leštených kovových pedálov, možnosti programovať obľúbené prvky na informačno-zábavnom systéme Pivi Pro či zatmavené sklá edície Auric Edition.

Úplne nový Range Rover Velar skladom nájdete u najskúsenejšieho predajcu prémiových vozidiel Jaguar Land Rover na Slovensku, v priestoroch T.O.P. AUTO PREMIUM, na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave.

Ak máte záujem o testovaciu jazdu s modelom Range Rover Velar alebo akýmkoľvek iným modelom z našej ponuky, objednajte sa ešte dnes na našej stránke TESTOVACIA JAZDA | Land Rover T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.

Tešíme sa na vás.

Tím T.O.P. AUTO PREMIUM

PR článok, zdroj: T.O.P. AUTO PREMIUM

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -