Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Moderná drevenica v Orlických horách vám vyrazí dych

- Reklama -

Je skutočne nádherná. Nápaditý interiér, vkusne zariadený a k tomu okolitá príroda jej dodáva ten správny šmrnc. Cyklistika, prechádzky a v zime lyžovačka či bežky. Všetko tu budete mať po ruke.

Pod Jelenkou

Čarovná chalúpka na krásnom mieste v Orlickom Záhorí, ktorá sľubuje príjemné a pokojné prostredie. Miesto, kde zrelaxujete a výhľady na vrcholky Orlických hôr tu budete mať ako bonus. A aktívna či lenivá dovolenka podľa vlastného výberu. „Kto ešte nebol v Orlickom Záhorí, mal by to rýchlo napraviť a vydať sa do Orlických hôr preskúmať práve toto miesto. V zime je to raj pre bežkárov, v lete zas pre turistov,” hovorí aj známy český projekt Amazing Places.

Chalúpka ešte stále vonia novotou. Hostí tu čakajú dva totožné apartmány s kapacitou dvakrát štyri osoby, a preto sú ideálnym miesto aj pre rodinnú dovolenku s deťmi. „V krásnej remeselnej kuchyni sa bude variť jedna radosť, v spoločnej miestnosti strávite dlhé hodiny plné rozprávania a v útulných spálňach zrelaxujete po náročnom dni na horách,” sľubuje ďalej Amazing Places.

Komfort 21. storočia s rešpektom k prírode

Obidva apartmány majú taktiež aj vlastnú kúpeľňu s priestranným sprchovacím kútom. Sú moderne zariadené a zároveň praktické. Priznané drevo im dodáva tú pravú horskú atmosféru.

Dominantou chalupy je, samozrejme, drevo. Zariadenie je moderné, biele steny príjemne kontrastujú s tmavou kuchynskou linkou a nábytkom. Doplnkov je tu tak akurát, aby priestor pôsobil čisto a vzdušne.

Apartmány sú riešené ako lofty

A čo okolie?

Samotná obec Orlické Záhorie a jej okolie ponúka veľa aktivít na výber. V letných mesiacoch sa dá vyraziť na romantické prechádzky, v zime je tu obľúbené lyžovanie v areáloch Ski Zieleniec, Ski Říčky alebo Ski Deštné. A pre milovníkov bežeckej stopy to bude určite osvetlený 4,6 km dlhý ovál, ktorý je priamo pri drevenici.

Orlické hory sú rajom pre cyklistov.

Čo tak vyskúšať novovybudovaný Trail Park v Zielenieci, ktorý ponúka zábavu pre začiatočníkov, ale i ostrieľaných bikerov.

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -