Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Módne trendy a 80. roky? Tieto ikony udávali štýl

- Reklama -

Osemdesiate roky boli obdobím odvahy, rebelstva, rúcania hraníc a vtedajšia móda, ktorá sa neraz blížila ku gýču, bola nenapodobiteľná. Špeciálne pre vás vybral bonprix zo svojej ponuky oblečenie inšpirované ikonami štýlu tých čias, ktoré je aj napriek plynúcej dobe stále na čele najhorúcejších trendov. Fanúšičky outfitov s charakterom si zamilujú rockové modely v štýle Madonny, ženy, ktoré uprednostňujú nadčasovú eleganciu a oceňujú pohodlie zas oblečenie, ktoré sa viaže k štýlu princeznej Diany. Módu 80. rokov určovali aj hlavné hrdinky populárnej telenovely „Dynastia”, ktorých kostýmy boli absolútnym prejavom bohatstva a luxusu.

Madonna

Madonna bola nepochybne ikonou štýlu rokov 80. a bola priekopníčkou módy výrazných rockových outfitov. Kožená bunda, sieťovaná blúzka, vzorované legíny a korzetové topy boli nevyhnutnými prvkami jej šatníka. Rada ich kombinovala s tylovými rozšírenými sukňami rôznych farieb. K tomu masívne členkové topánky a čo najviac bižutérie, najlepšie s cvočkami.

Princezná Diana

Štýl princeznej Diany dokonale zapadá do dnešnej módy. Jej oversize saká so širokými ramenami, voľné mikiny s potlačou, pastelové svetríky či nohavice v mom štýle vidíme každý deň na uliciach a na prehliadkových mólach najlepších návrhárov. Tak ako nik iný kombinovala pohodlie s nadčasovou eleganciou, vďaka čomu bola nielen „kráľovnou ľudských sŕdc”, ale aj nespochybniteľnou štýlovou ikonou.

Hlavné hrdinky seriálu „Dynastia”

Ikonami štýlu sú veľmi často aj fiktívne postavy. V 80. rokoch to boli aj hlavné hrdinky televízneho seriálu „Dynastia”, ktorý prezentoval príbeh o rozprávkovo bohatej rodine Carringtonovcov. Ich prepychové outfity prekypujúce luxusom spôsobili, že na uliciach sa čoraz častejšie objavovali efektné vzorované saká, plášte s kožušinovými goliermi a elegantné šaty.

Zdroj: Wikipedia


chcete sa inšpirovať ikonami štýlu 80. rokov?Vyskúšajte to spolu s bonprix.sk

Zdroj: Bonprix

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -