Autentické príbehy, nadčasové témy

Montblanc predstavuje novú tvár ikonického pera Meisterstück

0

V roku 1924 predstavil Montblanc plniace pero Meisterstück, ktoré sa vďaka fascinujúcemu a nadčasovému dizajnu stalo kultovým. Meisterstück je symbolom kvality a dokonalého remeselníckeho spracovania, ktoré odoláva módnym trendom svojou nadčasovou krásou.

Dnes Montblanc predstavuje Meisterstück Diamond, ktorý kombinuje vzácnu čiernou pryskyricu s platinou, ručne vyrobeným hrotom z 14karátového zlata a diamantom v hornej priehľadnej časti viečka, ktorý vyzerá, ako by sa vznášal. Cieľom nebolo meniť tvar ikonického pera, ale zvýrazniť krásu tohto nadčasového objektu vzácnym drahokamom – diamantom Montblanc (0,06 ct), ktorý bol po prvýkrát predstavený v roku 2006 po šiestich rokoch vývoja. Tento patentovaný kameň s 43 fazetami je majstrovsky vybrúsený do tvaru hviezdy Montblanc, symbolu značky, ktorý predstavuje zasnežený vrchol najvyššej európskej hory.

Písacie potreby Montblanc Meisterstück Diamond budú k dispozícii v butiku Montblanc a u autorizovaných predajcov od júna 2010. Rada obsahuje plniace pero (20 250 Kč), roller (14 850 Kč) a guličkové pero (14 850 Kč).

Words a Photos: 2media

www.montblanc.com
www.carollinum.cz