Autentické príbehy, nadčasové témy

Na Slovensku je teraz k dispozícii ucelený 3D systém od LG

0

Spoločnosť LG Electronics (LG), ktorá je svetovým lídrom a technologickým inovátorom v mobilných komunikáciách a spotrebnej elektronike, dokončila kompletný 3D systém. Zákazníci tak teraz majú k dispozícii 3D smartfón, 3D televízory, 3D systémy domáceho kina i 3D monitor.

Ešte pred pár rokmi bolo 3D považované za »high-tech«, ktoré pre bežného užívateľa nemalo veľký zmysel. Dnes má LG kompletný systém pre 3D. Majitelia smartfónu LG Optimus 3D môžu jednoducho vytvárať veľmi kvalitné 3D fotografie aj 3D video. To možno bleskovo nazdieľať na YouTube 3D, ktokoľvek s 3D monitorom LG D2342 si môže obsah prezrieť. Telefón ale môžete tiež HDMI káblom priamo pripojiť k našim televízorom z radu LG CINEMA 3D a na veľkej uhlopriečke prezerať 3D fotografie i videá,“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ.

Spoločnosť LG má prvý na svete kompletné portfólio 3D produktov domácej zábavy. Unikátny je šikovný telefón s 3D displejom, kde pre zobrazenie 3D nie sú potrebné žiadne špeciálne okuliare. Z tohto modelu sa stal okamžite bestseller. 3D hry, možnosť natáčať 3D videá a fotiť 3D fotografie, extrémne výkonný hardware aj veľký displej si užívatelia zamilovali. Zdieľanie 3D obsahu, ktorý telefón dokáže vytvárať, je navyše veľmi jednoduché. LG P920 Optimus 3D je vybavený HDMI káblom, takže ho jednoducho pripojíte k televízoru. Ale obsah možno zdieľať aj bezdrôtovo. Certifikácia DLNA zaručuje, že všetky multimédiá ľahko nazdieľate pomocou Wi-Fi do domácej siete a 3D obsah prehráte na PC alebo 3D televízore, bez toho aby ste museli použiť jediný kábel.

Spoločnosť LG bude samozrejme aj naďalej posilňovať svoju pozíciu lídra v oblasti.

Words & Photos: LG One

www.lg.cz