Autentické príbehy, nadčasové témy

Nadčasové anglické kovové postele Original Bedstead

0

Pohodlné a krásne lôžka nielen dotvárajú interiér spálne, ale rozhodujú aj o kvalite spánku. Výber vhodnej postele sa preto nevypláca podceňovať. Či už hľadáte nemennú tradičnú krásu, alebo moderný vzhľad, obchod Bed & Bedroom je pre vás tou správnou voľbou.

Nájdete tu jedinečné anglické kovové postele Original Bedstead. Ich prednosťou je jednoduchá údržba a dlhá životnosť, a pretože sú vyrobené z kovu, sú vhodné aj pre alergikov.

Rolls-Royce medzi kovovými posteľami predstavuje kolekciu z mosadze, ktorá zosobňuje štýl, eleganciu a najvyššiu vyváženosť formy. Viktoriánska epocha priviedla k dokonalosti jej výtvarné riešenie a výrobný postup. Využívala najčistejšiu mosadz a vytvorila nadčasovú klasiku, ktorá je perfektným spojením vzhľadu a funkčnosti. Všetky mosadzné lôžka sú vyrábané ručne, postupmi zdokonalenými v priebehu rokov, s použitím unikátneho patinovania, ktoré umocňuje ich originalitu.

V ponuke Bed & Bedroom je cenovo rozličná škála typov postelí od jednoduchých, ale elegantných, až po skutočne kráľovské lôžka spĺňajúce aj tie najvyššie estetické požiadavky. Môžete si vybrať lôžko s tradičnými klasickými líniami (Waterford – 76.200 Kč) či dať prednosť jednoduchším líniám (Kendall 50.400 Kč a Blyth 55.300 Kč), alebo si zvoliť posteľ v ozdobnom a odvážnejšom štýle (Rannoch 109.000 Kč či Braemore 83.000 Kč).
Pokiaľ cestujete často do Prahy, tak sa vyberte do obchodného domu Kotva a vyberte si. A potom už môžete snívať tie najkrajšie sny.

Words & Photos: 2media.cz

www.bedandbedroom.com