Autentické príbehy, nadčasové témy

Nájdite si čas na výstavu

0
Nájdite si čas na výstavu

Aj vás láka predstava prezrieť si najnovšie modely z oblasti krásy a luxusu? Podobne ako predchádzajúci rok, ani v roku 2017 by ste nemali zmeškať dve zaujímavé medzinárodné výstavy, ktoré každoročne lákajú tisíce návštevníkov.

MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL JÁCHT

12. 9. – 17. 9. 2017 Cannes

V elegantnom luxusnom prostredí festivalového mesta Cannes na Francúzskej riviére sa uskutoční už tradičný jesenný Festival jácht. Vášniví producenti jácht sem prídu predviesť nové modely luxusných plavidiel. Návštevníci budú môcť vo výnimočnom prostredí prístavov The Vieux Port a The Port Pierre Canto obdivovať eleganciu a ušľachtilosť nových modelov jácht a produktov spojených s jachtingom. Okrem toho, od minulého roka organizátori vytvorili nový priestor luxusu a nazvali ho La Terrasse. Minuloročné čísla hovoria jasnou rečou: 497 vystavovateľov, 579 jácht, 50 101 návštevníkov, 597 akreditovaných novinárov a 193 mediálnych partnerov. Festival ako sa patrí!

www.cannesyachtingfestival.com

FOOD & LIFE

29. 11. – 03. 12. 2017 Mníchov

Výstave FOOD & LIFE patrí každoročná jeseň v Mníchove. Na svoje si prídu všetci gurmáni a milovníci dobrého jedla, ktorí si v príjemnom prostredí budú môcť vychutnať vyberané špeciality a dozvedieť sa o nich viac. Na aktuálne témy v potravinárskom priemysle si môžete vypočuť rôzne prednášky, workshopy a semináre. Jedno je isté – toto podujatie by ste rozhodne nemali vynechať, ak sa zaujímate o gastronomické novinky a trendy.

www.food-life.de

Suzie M

Fotografie: Dreamstime