Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Napínavým trailerom sa predstavuje hororový triler Kukučka

- Reklama -

Ťažko sa nachádza osoba, ktorá by nemala rada cestovanie, spoznávanie nových kultúr a spestrovanie si života drobnými dobrodružstvami za hranicami všedných dní a domova. Španielsky hororový triler Kukučka nás presvedčí o tom, že sa aj pri zdanlivo nevinných dovolenkách oplatí zostávať opatrným… Do kín príde vo štvrtok 9. novembra, už teraz si však môžete pozrieť jeho nervy drásajúci trailer.

Španielski manželia Marc a Anna sa vo filme rozhodnú vymeniť si na týždeň dom s Hansom a Olgou, nemeckým párom na dôchodku, s ktorým sa zoznámili online. Výmena bývania sa pre sympatických Španielov postupne stáva nočnou morou, keď zistia, že nemecký pár nie je až taký nevinný, ako sa na prvý pohľad zdá.

Snímku majú na svedomí producenti mimoriadne úspešných španielskych filmov Sirotinec Júliine oči. Trailer naznačuje, že sa môžeme tešiť na podobný mix napätia a hrôzy, akým sa tieto hity vyznačujú. Čo sa spočiatku javí ako idylická dovolenka, sa začne postupne zvrhávať a smeruje k poriadnemu besneniu. Zdá sa, že štýlový nemecký dom má tajnú miestnosť, dokonca v ňom možno Marc s Annou nie sú sami! Do čoho sa to zaplietli? Čo majú Hans a Olga za lubom? A ako to všetko súvisí s kukučkou, ktorá je známa tým, že znáša vajcia do cudzích hniezd?

Odpovede na všetky otázky – a že ich trailer ponúka naozaj mnoho! – sa dozvieme v kinách v novembri. Triler Kukučka do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Foto: Continental film

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -