Autentické príbehy, nadčasové témy

Nech je štúdiová kvalita zvuku vždy s vami

0

Nech je štúdiová kvalita zvuku vždy s vami

S novými slúchadlami Sony MDR-ZX700 bude pre vás počúvanie hudby zážitkom aj na cestách. Uzavretý dizajn a izolačné výstelky minimalizujú únik zvuku. Veľké, neodýmové budiace jednotky s priemerom až 50 mm zároveň „vyrábajú“ kvalitný zvuk s výraznými basmi a jasnými výškami. O pohodlné nosenie sa stará výstelka z uretánovej peny tým, že zmierňuje tlak na uši. V neposlednom rade je veľkým plusom dizajn a 4 farebné verzie.


Špičkové slúchadlá na bežné nosenie

Jazz, hip-hop, rock alebo R’n’B: Nezáleží na tom, čo počúvate, nové slúchadlá Sony rady ZX vám pomôžu vychutnať si každú muziku na cestách do posledného tónu. Značka Sony navrhla slúchadlá pre pohodlné nosenie s kvalitným zvukom a samozrejme príjemným a farebným dizajnom tak, aby slúchadlá plnili aj úlohu módneho doplnku.
Veľké, 50-milimetrové budiace jednotky zaručujú vysokú kvalitu zvuku, ktorý vďaka uzavretému dizajnu a izolačným výstelkám zostane na vychutnanie len a len vám. Samozrejme to platí aj naopak – pri počúvaní hudby v autobuse alebo na ulici eliminujú tieto slúchadlá rušivé zvuky z okolia. Zároveň svojou hudbou s uzavretými slúchadlami Sony ZX už nikdy nebudete obťažovať svoje okolie.

Top model ZX700 sa môže pochváliť impedanciou 24 ? a citlivosťou 106 dB/mW, takže si môžete vysokú kvalitu zvuku vychutnať aj pri počúvaní hudby priamo z vášho mp3 prehrávača. Zvukový rozsah až 40 000 Hz nielen pokryje všetky možné zvuky v pesničke, ale reprodukuje aj zvuky, ktoré síce zreteľne nezachytíte, ale dopĺňajú hudbu do dokonalosti. Dlhý 1,8metrový kábel a nízka hmotnosť len 260 gramov zaručujú pohodlie pri každodennom počúvaní.

Štýlové slúchadlá radu Sony ZX sú v predaji od mája.

Technické parametre:

Model                                      Sony MDR-ZX700
Typ                                           Uzavreté
Frekvenčný rozsah              5-40 000 Hz
Budiaca jedntoka                 50 mm, neodým
Impedancia                            24
Zaťažiteľnosť                       2 000 mW (IEC)
Citlivosť                                 106 dB / mW
Typ konektora                      Pozlátený stero minikonektor
Dodávané príslušenstvo    1,8 m predlžovací kábel
Hmotnosť                               260 g

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk