Autentické príbehy, nadčasové témy

Nedeľné radosti v Therme Laa

0

Nedeľné radosti v Therme Laa

Marec nie je atraktívny len tým, že sa spája s príchodom jarného obdobia, ale v tomto čase aj zaujímavou akciou, ktorú pre svojich návštevníkov ponúka rakúsky komplex Therme – Laa. Pokiaľ by ste chceli stráviť príjemné dni u našich susedov, máte možnosť siahnuť po skvelej ponuke.

V marci môžete v rakúskom kúpeľnom a wellness rezorte Therme Laa – Hotel & Spa relaxovať za jedinečnú cenu, ktorá sa týka pobytu na jednu noc (z nedele na pondelok) len za 69 Eur (osoba + polpenzia). ponuku môžete využiť pri príchode v týchto termínoch v marci – 7.3, 14.3. a 21.3.2010.

Rakúsky termálny wellness rezort Therme Laa – Hotel & Spa sa nachádza priamo na česko-rakúskej hranici. Bez problémov tu môžete hovoriť po slovensky, pretože časť personálu tvoria Česi. Všetky informácie vrátane webovej stránky sú k dispozícii v českom jazyku.

Okrem využívania klimatizovanej izby v hoteli Therme Laa sú v cene následujúce služby:
– „welcome drink“
– raňajky formou švédskych stolov
– ľahké popoludňajšie občerstvenie spa snack v Lounge bare
– večera o piatich chodoch
– bezplatné celodenní (7-22 hod) využití hotelové spa o rozloze 2 600 m2  
– bezplatné celodenné (8:30 -22 :00 hod) využívanie kúpeľov Laa o rozlohe 7 800 m2
– detský svet s animáciami
– bezplatné využívanie kardio a fitness zóny
– bezplatné využívanie športových a odpočinkových činností
– mäkký župan a uteráky počas doby pobytu
– internetové WiFi-pripojenie na izbe

Za príplatok:
– saunový svet za príplatok 6,50,- Eur na deň
– parkovanie v podzemnej hotelovej garáži za 5,90,- Eur na deň ( vonkajšie parkovanie pred hotelom bezplatne).


Čo komplex Therme Laa – Hotel & Spa ponúka

Termálny hotelový bazén s plochou 115 m2, vonkajšia vírivka, vodopády, vnútorné termálne bazény, soľný vonkajší bazén s podvodnou hudbou a teplotou vody 36 °C, vonkajší bazén s teplotou vody 28°C, jeden z najväčších saunových svetov v Rakúsku s plochou 1500 m2 (procedúry so soľou, medom, mliekom, čokoládou, bylinkové sanatórium, aromatická, fínska sauna, soľné a kráľovské parné kúpele, špeciálna sekcia sáun pre rodičov s deťmi, separátny detský svet s animáciami a 90 metrovým tobogánom, odpočinkové a relaxačné miestnosti s vodnými lôžkami Panta Rhei), masážne programy, odpočinkové miestnosti, zimná záhrada, termálne kino, starostlivosť o tvár i celé telo.

Pre športovo založených hostí je k dispozícii bezplatne kardio a fitness zóna, alebo si môžete vyskúšať novú formu pohybu tzv. reaktívny tréning. Ide o spojenie behu, chôdze alebo vodnej gymnastiky či aerobiku so zariadením XCO®-Trainer, ktoré je podobné dutým činkám naplneným špeciálnymi granulami, ktoré sa v súvislosti s pohybom stávajú zotrvačnou hmotou s dvojitým tréningovým efektom. Do hotela Therme Laa Superior môžete vziať tiaž svojho štvornohého miláčika. Majitelia psov zaplatia za svojho zvieracieho priateľa pätnásť Eur za noc.


Darčekový poukaz s platnosťou do všetkých VVW rezortov

Najväčší rakúsky zriaďovateľ termálnych wellness rezortov spoločnosť Vamed Vitality World (VVW) a súčasne tiaž prevádzkovateľ rezortu Therme Laa – Hotel & Spa ponúka novú darčekovú čipovú kartu, ktorá sa dá využiť vo všetkých siedmich zariadeniach, ako sú:  Aqua Dome – Tirol Therme Längenfeld, Therme Geinberg v Hornom Rakúsku, Dungl Medical-Vital Resort v Dolnom Rakúsku, Therme Wien, Zdravotné centrum Bad Sauerbrunn a St. Martins Therme & Lodge v Burgenlande. V decembri 2010 doplní ponuku tiež nový rezort Tauern Spa Zell am See Kaprun.
Darčekový poukaz je možné objednať vo všetkých pokladniach VVW rezortov a tak isto cez internet na www.vitality-world.com. Prostredníctvom kreditnej karty potom môžete poukaz zhodnotiť ľubovoľnými čiastkami od 20 do 1000 Eur. Majiteľ karty ju bez problému využije napríklad pre platenie vstupov, prenocovaní a doplnkových ponúk v spomínaných wellness rezortoch.

Words & Photos: Accedo

www.therme-laa.at
http://shop.vitality-world.com