Autentické príbehy, nadčasové témy

Neobyčajné prekvapenie na Valentína. Inšpirujte sa zážitkami

- Reklama -

S valentínskymi tipmi sa posledné dni akoby roztrhlo vrece. Všetci sú odborníkmi na lásku a teda aj my nemôžeme chýbať v tejto skupinke. Radi by sme vám priniesli inšpiráciu, ako stihnúť do Valentína originálny darček. A my vám zaručíme dve veci – dnešný tip môžete jednoducho zakúpiť online a zároveň nim určite nič nepokazíte a prečo? Pretože obdarovaná polovička si nakoniec bude môcť vybrať zo širokej ponuky.

Nebudeme vás už toľko napínať! Správne, reč je o darčekových poukazoch – alebo teda voucheroch – z dielne Amazing Places. Ide o platformu, ktorú naši čitatelia už veľmi dobre poznajú, pretože už pravidelne prinášame mnohé tipy práve od nich. Amazing Places ponúkajú na jednom mieste tipy na čarovné miesta, zážitkové ubytovania, tie najkrajšie, hotely, apartmány, luxusné wellness, chalupy, chaty, glampingové destinácie, romantické samoty, miesta pre veľké skupiny, ale aj komorné ubytovanie pre čo najväčšie súkromie.

Luxusné prevedenie poukážky určite poteší rovnako dámy ako pánov!

Aká je výhoda darovať zážitky?

Zážitky potešia vždy. Môžete si darček užiť spoločne. Nemusíte vyberať miesto hneď, ale môžete si vybrať z viac ako 300 unikátnych miest. Navyše platnosť voucheru je jeden rok, takže naozaj si môžete pobyt odložiť na ten správny čas, keď sa budete vedieť uvoľniť v práci.

O to viac, keď si vyberiete netradičné miesto. Čo tak napríklad romantická zátoka v Lipne, o ktorej sme tiež písali? Alebo úžasnú exotiku, ale nie tisícky kilometrov vzdialenú. Stačí si vybehnúť k našim susedom na južnú Moravu. Ak vás zaujíma kúsok histórie a nádherný dizajn, tak potom Okoř je tým pravým. Podobných tipov máme do zásoby veľa. A nezabudnite sledovať náš Facebook, kde pravidelne prinášame ďalšie tipy z dielne Amazing Places. Z bohatej ponuky si vyberie každý.

Zdroj: AMAZING PLACES

Všimli sme si

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -