Autentické príbehy, nadčasové témy

Neposeda: Opäť skvelý glamping

- Reklama -

Kempovanie na luxusný spôsob sa nám mimoriadne zapáčilo, a tak aj dnes vám prinášame jeden výnimočný tip prostredníctvom Amazing Places. Veríme, že sa vám zapáči minimálne ako nám…ak nie aj viac!

Pre hľadačov absolútnej pohody určite zahráme na tú správnu strunu. Nekonečné lúky s podmanivými výhľadmi. Počas horúcich letných dní vietor prečeše lúčne kvety, no a v zime našu dnešnú štýlovú chatku objíme nejaký ten závej snehu. Neposeda je fortelne vyrobená glampingová chatka ležiaca na pomedzí Jizerek a Krkonôš. Ubytuje až štyroch výletníkov a ponúkne nekompromisný luxus, ale predovšetkým pobyt v prírode mimo civilizácie s tými už spomínanými nekonečnými výhľadmi, tie máme totiž naozaj radi.

Vo vnútri čaká hostí moderné vybavenie, útulné teplo z malej piecky a čo je najdôležitejšie, tak je to maximálne pohodlie. Originálne vyriešená oddychová zóna pri okne vám nemôže uniknúť, tu sa vám bude čítať obľúbená kniha alebo popíjať šálka kávy alebo aj niečo tuhšie. A čo je nalepšie, tak práve z toho veľkého okna môžete sledovať aj pasúce sa ovečky či v noci hviezdnu oblohu.

Chatka na polosamote má, samozrejme, sociálne zariadenie, kuchynku s chladničkou. Vonku sa nachádza ohnisko na super opekačky. No a po ruke je les, kde počas hubárskej sezóny môžete nájsť plné košíky húb.

Lúčne kvety si tu zamilujete!

Interiér ponúka dostatok priestoru. na malej ploche sa vyhrali s rozložením jednotlivých častí nábytku a úložného priestoru tak, aby každý centimeter priestoru bol využitý na sto percent.

Tak čo hovoríte na dnešný glamping? Páči sa vám? My sme ocenili, že chatka je prepojená s prírodou, je tu maximálny pokoj a napriek tomu tu ľudia nájdu všetky vymoženosti moderného bývania v divokej prírode.

Pripravila Martina Baumann

Zdroj foto: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -