Autentické príbehy, nadčasové témy

Netradičná Fashion Show

0

Pri príležitosti uvedenia exkluzívnej značky Aftershock London na Slovensky trh sa na konci septembra v hoteli Sheraton v Bratislave konala módna prehliadka.

Modelky predviedli jesennú a zimnú kolekciu ležérneho štýlu. Vyvrcholením bola prehliadka koktejlových a spoločenských šiat spolu so štýlovými doplnkami, topánkami a kabelkami, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tejto značky a nachádzajú sa v každom obchode. O spontánny a dynamický priebeh celej fashion show sa postaral český moderátor Miroslav Šimúnek a  speváčka Anita Soul. Následne skvelá nálada pokračovala na afterpárty za účasti pozvaných VIP hosti.


Aftershock London

Aftershock London je britská luxusná módna značka určená všetkým ženám, ktoré vyhľadávajú exkluzívne a unikátne kúsky. Ponúka viacero línií, predovšetkým však vkladá svoju nádhernú dizajnérsku prácu do pravidelne vznikajúcich kolekcií večerných a príležitostných šiat, oblečenia ležérneho štýlu, či skvostných doplnkov, akými sú kabelky, topánky a šperky. Aftershock London je elegantná, romantická a súčasná dizajnérska móda, ktorá sa sústreďuje na sexi krivky a feminimné siluety ženského tela.

Najnovšiu kolekciu tejto exkluzívnej značky môžete nájsť v obchodnom centre Aupark, ako aj v Gallerii EUROVEA.
Aftershock London má aj vlastný SHOWROOM v centre Bratislavy v luxusných priestoroch na Štefánikovej ulici, kam radi zavítajú štylisti, módny redaktori, známe osobnosti, ale aj všetci VIP klienti tejto značky.

Words & Photos: Aftershock London

www.aftershock.sk