Autentické príbehy, nadčasové témy

Nová kolekcia hodiniek Sira Eltona Johna

0

Značka Chopard už desať rokov podporuje Elton John AIDS Foundation a v tomto čase táto dlhoročná spolupráca graduje kolekciou hodiniek, ktorú navrhla Caroline Gruosi-Scheufele spoločne s Eltonom Johnom. Spoločné priateľstvo odráža extravaganciu tohto známeho umelca a tiež jeho úžasnú šľachetnosť.

Veľký priemer, impozantná hrúbka, drahocenné kamene, ružové zlato. Nový chronograph, ktorý navrhol Elton John je absolútne trendy a spája všetky kvality klasických modelov. Spoločne s Caroline Gruosi-Scheufele vytvoril tento obľúbený spevák nové hodinky spájajúce jeho osobnosť a lásku k hodinkám.

Spoločnosť Chopard, známy producent hodiniek, skombinovala tradície a skúsenosti s Elton Johnovým zmyslom pre extravaganciu. Výsledkom sú elegantné hodinky s čiernym, hnedým, alebo ružovým remienkom z krokodílej kože. Kolekcia Eltona Johna sa môže popýšiť nespočetnými, cennými drahokamami, ktoré spevák miluje. Hravé diamanty sú vkusne vkladané, pričom pôsobia buď ako „sóloví hráči“, alebo tvoria pôsobivú kombináciu so zafírmi, rubínmi a smaragdami. Farebný dôraz dodáva tejto kompozícií vzácnych kameňov dodávajú žlté, ružové, alebo čierne diamanty. Číselník je aj v prevedení, ktoré ponúka biele, alebo sivo-ružové perly, ktoré bohato lemujú okraje číselníka. Pre tých, ktorí preferujú jednoduchosť, majú k dispozícii číselník a puzdro hodiniek z bieleho či ružového zlata.


Za krásou sa skrýva šľachetnosť

Elton John sa rozhodol pre vytvorenie vlastnej kolekcie hodiniek aj preto, aby podporil svoju nadáciu. Zisk z predaja sa rozhodol venovať práve Elton John AIDS Foundation, ktorá sa výrazne podieľa na boji proti tejto zákernej chorobe.

NIPOS         Photos: Chopard Press

www.chopard.com