Autentické príbehy, nadčasové témy

Nová kolekcia PUMA® na jeseň 2009

0

V obchodoch PUMA a vybraných športových reťazcoch v Českej republike je od dnešného dňa možné kúpiť novú kolekciu šport – lifestylovej značky PUMA na jeseň 2009.

Kolekcia obsahuje oblečenie a doplnky pre voľný čas a bežné nosenie v meste, ale i retro módu z kolekcie Archive a oblečenie pre športové vyžitie – fitness, motor – šport, golf, alebo nezameniteľnú kolekciu Sailing určenú všetkým, kto ani v jesennom období nezanevrú na plavby po otvorenom mori. Kolekcia pre voľný čas je výrazne inšpirovaná farbami a motívmi čierneho kontinentu. Budúci rok sa totiž budú konať v Afrike Majstrovstvá sveta vo futbale a PUMA, ako jeden z najväčších sponzorov najpopulárnejšieho tímového športu (a tiež mnohých afrických futbalových tímov), vydáva pri tejto príležitosti už teraz tematickú kolekciu oblečenia a doplnkov v originálnom africkom štýle. Nechýbajú vlajky afrických štátov, motívy buše, džungle a púšte so zvieratami a výrazné farby – ako oranžová, okrová, zelená či hnedá.

PUMA® je jednou z popredných svetových šport – lifestylových spoločností, ktorá navrhuje a vyvíja obuv, odevy a doplnky. Vo svojej činnosti sa snaží pomáhať svetu podporou mieru, tvorivého ducha podľa metodológie SAFE. Vo svojich rozhodnutiach a jednaniach sa riadi hodnotami spravodlivosti, čestnosti a pozitívneho a tvorivého myslenia. PUMA začína športom a končí módou. Jej funkčné a lifestylové produkty spadajú do kategórií, ako je futbal, beh, motoršport, golf a yachting. Značka Black je výsledkom partnerskej spolupráce s uznávanými návrhármi, ako je Alexander McQueen, Yasuhiro Mihara a Sergio Rossi. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Tretorn a Hussein Chalayan. PUMA, ktorá bola založená v roku 1948, dodáva svoje výrobky do viac než 120 štátov, zamestnáva celosvetovo viac než 9000 ľudí a sídli v nemeckom Herzogenaurachu, Bostone, Londýne a Hongkongu.

Words & Photos: 2 media.cz

www.puma.com