Autentické príbehy, nadčasové témy

Nové vízie na mori luxusu

0

Nové vízie na mori luxusu

Spolupráca medzi spoločnosťami Porsche Design Group a singapurským výrobcom jácht Royal Falcon Fleet sľubuje prevratné výsledky  v podobe luxusných katamaranov a mega jácht. Biele miesta na mapách „luxusných morí“ sa očividne zmenšujú.

Dohoda medzi oboma spoločnosťami priniesla významnú úlohu pre Porsche Design, kde bude vznikať dizajn luxusných katamaranov a veľkých jácht exkluzívne pre Royal Falcon Fleet. Prvým konkrétnym výsledkom sa má stať štyridsať metrov dlhý katamaran, ktorý sa bude predávať pod hlavičkou Royal Falcon Fleet. Okrem spoločnosti Porsche Design budú na projektoch participovať aj frimy Kockums, ktorá je súčasťou ThyssenKrupp zo Švédska, a Incat Crowther z Austrálie.

Švédi sú známi svojimi vyspelými technológiami v oblasti výroby strojového zriadenia a technológie pre lodiarsky priemysel. Austrálsky Incat zas svoju pozornosť venuje konštrukcii motorových katamaranov.
Aj za Royal Falcon Fleet stojí švédsky investor, ktorého cieľ je jasne definovaný – vybudovať prémiovú značku v oblasti lodiarskeho priemyslu – v produkcii mega jácht. S kreatívnym dizajnom, svetovými technológiami, najmodernejšou technikou a skvele, remeselne vypracovaným interiérom
smeruje Royal Falcon Fleet do popredia v oblasti jedinečného luxusu na mori.

NIPOS/Porsche Design    Photos: Porsche Design Press

www.porsche-design.com
www.rffplc.com