Autentické príbehy, nadčasové témy

Novinky z veľkého sveta

0

Novinky z veľkého sveta

Aj počas leta sa dejú veci, ktoré dokážu vyraziť dych. Luxus si dovolenku neberie a dokonca práve počas letných dní si mnohé luxusné značky polepšia. Práve to v tomto období dospel britský návrhár k rozhodnutie vyrábať najdrahšie topánky na svete. No a pre  obdivovateľky Robbieho Williamsa máme zlú správu. Práve leto sa mu stalo osudným, pretože pred pár dňami vstúpil do manželského chomúta.

Najdrahšie topánky na svete – Eternal Diamond Stilettos

Britský návrhár Christopher Michael Shellis sa pustil do výroby skutočne unikátnych topánok. Sú zo zlata, majú na sebe 2 200 diamantov a údajne sa už 5 párov predalo. A za akú cenu? Maličkosť, 100 000 libier. Zdá sa vám táto suma príliš vysoká – v cene máte zakomponovanú záruku na 1 000 rokov. Kto si podobné topánky kúpil, nie je známe, ale šepká sa, že sa nachádzajú už v šatníku Victorie Beckham, Paris Hilton a Cheryl Cole.

Manželský chomút pre Robbieho

Britský spevák Robbie Williams (36) sa 7. augusta oženil s turecko-americkou herečkou Aydou Field (31). Obrad se konal len za účasti dvadsiatky príbuzných a najbližších známych v spevákovom americkom dome v Beverly Hills. S ohľadom na niekdajšie Williamsove problémy s pitím bola oslava bez alkoholu. Novomanželia strávia dva týždne v mexickom Los Cabos. Robbie a Ayda sa zoznámili v roku 2006. O ich svadbe sa špekulovalo už od minulého novembra, kedy spevák požiadal americkú herečku o ruku v programe austrálskeho rozhlasu. Neskôr ale tvrdil, že  to bol len žart. Obrad do poslednej chvíle tajili. Podľa Sunday Mirror sa asi najviac teší Robbieho matka Jan – Ayda má podľa nej na syna dobrý vplyv, takže sa možno známy búrlivák konečne usadí…

NIPOS/ISIFA                                                      Photos: ISIFA

www.robbiewilliams.com