Autentické príbehy, nadčasové témy

Nový hodinársky skvost pre ženy

0

Spolu s modernou ženou vzbudí záujem všetkých milovníkov skvelých hodiniek. Raymond Weil pred nedávnom predstavil posledný šperk zo svojej kolekcie nazvanej jednoducho – Freelancer. Svieži, elegantný chronograf, ktorý je harmonickým mixom originálneho dizajnu a hodinárskych skúseností, má tak všetky predpoklady, aby očaril súčasné ženy.

Mestský a moderný, triezvy a elegantný…tieto slová vystihujú podstatu nových hodiniek z dielne spoločnosti Raymond Weil. Oslnivý, úžasný a radostný chronograf predstavuje nový, prekvapujúci prírastok do kolekcie Freelancer.
Perfektná kombinácia originality a mechanickej vytríbenosti odhaľuje všetky estetické a technické kvality nového modelu, vďaka ktorým je táto kolekcia slávna.

Funkcie tohto nového a hlavne výnimočného hodinárskeho šperku sú ukryté v delikátnych, ultra-ženských tónoch. S rozkošnými originálnymi farbami, doplnkovými ciferníkmi sú tieto hodinky aktuálnym znakom vycibrenosti ženského vkusu. Centrálna ručička chronografu,  ukazovateľ dátumu v polohe číslice tri a kompletne inovovaný číselník sú pripravené v skvelom štýle.

Polkruhová fazetka a lesklé 42 mm oceľové puzdro sú vykladané diamantmi, ktoré odborníci starostlivo vybrali pre ich čistotu a ich exkluzívne vlastnosti. Honosné vypracovanie je  dokonalou výpoveďou tohto sviežeho modelu. Kto by odolal trblietaniu 86 alebo 235 diamantov – počet zavísí od modelu – ktoré sa jagajú na pozadí príjemných farieb ciferníka?

Konečný dotyk luxusu dodáva hodinkám kožený remienok z krokodílej kože so zvýraznenými stehmi, v krásnych farebných odtieňoch. Okamžite, ako si ho umiestnite na ruku sa stane vašou súčasťou. Bezpečnosť remienka zvyšuje dvojité zapínanie.

Hodinky Raymond Weil sú preslávené pre ich perfektné vyváženie medzi technikou a dizajnom. Výrobca hodiniek zo Ženevy si vyslúžil uznanie aj vďaka novému modelu pre dámy z kolekcie Chronograph.

Vďaka poslednému modelu Freelancer Chronograph už dámy nebudú musieť tráviť čas nad výberom tých správnych hodiniek. Freelancer Ladies Chronograph predstavujú dokonalé riešenie.

NIPOS            Photos: Raymond Weil Press

www.raymond-weil.com