Autentické príbehy, nadčasové témy

Nový prirodzene pôsobiaci púdrový make-up

0

Predstavujeme vám Natural Mimerals Foundation od Max Factor. Objavte minerálny make-up, vďaka ktorému si intenzitu krytia určujete samé. Púdrový make-up Natural Minerals Foundation je nový prevratný make-up bohatý na minerály, ktorý vám pri aplikácii pomocou profesionálneho štetca poskytne krytie, po akom túžite.

Obsahuje jedinečné jemné materiály, ktoré umožňujú vytvoriť spoľahlivé krytie pre akúkoľvek pleť. Štetec vyrobený zo 100% prírodných vlákien vám umožní naniesť si presne želanú vrstvu make-upu, či už túžite po ľahkom, alebo výraznom krytí. Vďaka štetcu zo 100 % prírodných vlákien na pleť vždy nanesiete presné množstvo púdru.

Textúra púdrového make-upu Natural Minerals Foundation je mimoriadne ľahká, obsahuje čisté minerály a blahodárne zložky, ktoré umožňujú jednoduchú aplikáciu a dodávajú pleti hladký, zdravý vzhľad. Aj pri aplikácii niekoľkých vrstiev si vaša pleť zachová prirodzený vzhľad a dokonalé krytie nedokonalosti. Minerály obsiahnuté v make-upe pleť jemne ošetrujú, poskytujú jej spoľahlivé krytie a chránia ju pred nečistotami. Na rozdiel od tradičného zloženia púdrového make-upu, Natural Minerals Foundation je ideálny pre dámy s citlivou pleťou a pre dámy, ktoré túžia po prirodzenej žiarivej pleti.

Inovačné balenie obsahuje profesionálny štetec zo 100% prírodných vlákien a dávkovacie sitko, vďaka ktorým make-up jednoducho nanesiete a získate krycí efekt presne „na mieru“. Pleť si zachová krásny jas a prirodzený zdravý vzhľad.

Púdrový make-up Natural Minerals Foundation obsahuje sľudu a kremičitan vápenatý pre jemnú žiarivosť a zdravý tón pleti. Jeho zloženie umožňuje vyniknúť sýtej farbe pigmentov. Najmäkší minerál, aký poznáme, kremičitan horečnatý, je zárukou ľahkej textúry make-upu.

Kreatívna riaditeľka a umelecká maskérka Max Factor, Pat McGrath, používa Natural Minerals Foundation kvôli krásnemu, dokonalému a zároveň prirodzenému zdravému vzhľadu, ktorý na pleti vytvára. Podľa nej je pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu dôležité, aby sa make-up jednoducho aplikoval a zodpovedal potrebám pleti.

Pat McGrath hovorí: „Počas módnych prehliadok sa modelkám na tvár make-up nanáša opakovane po celý deň, preto je dôležité, aby ich make-up pleť zároveň ošetroval. Minerálne zloženie make-upu Natural Minerals Foundation od Max Factor umožňuje pleti dýchať, pôsobí príjemne ľahko a pleti dodáva prirodzené krytie ako aj zdravú sviežosť a žiarivosť.“

Okamžite sa stane vašim priateľom.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.maxfactor.sk