Autentické príbehy, nadčasové témy

Nový skvost medzi dámskymi vôňami

0

Incredible Me je novou dámskou vôňou značky ESCADA, vôňou, ktorá si určite získa vašu pozornosť. Očarujúca esencia prebúdza k životu energický temperament skvelých žien fascinovaných módou. Vôňa, ktorá sa  čoskoro stane súčasťou kabeliek najštýlovejších žien celého sveta, sa zaradí k rodu klasických vôní ESCADA.   

,,Táto vzrušujúca novinka je vynaliezavým doplnkom voňavého portfólia ESCADA. Lákavá vôňa a výrazný dizajn odrážajú dynamické a moderné schopnosti módneho domu, pričom perfektne zachytávajú očarujúcu zvodnosť a sexi sebaistotu ženy, ktorá sa pre túto vôňu rozhodne,“ vysvetľuje hlavný dizajnér značky ESCADA, Damiano Biella.


Incredible Me… Vôňa

Príbeh inšpirácie pre vznik vône Incredible Me sa začína v kaviarni Chiang Mai v Thajsku pri objednaní zákusku. Podáva sa delikátne Tiramisu servírované na tanieri ozdobenom nádhernou voňavou orchideou. Pri tomto nezvyčajnom a pozoruhodnom predvedení si parfumér ihneď začne predstavovať nové voňavé spojenia. Výsledkom je Incredible Me, vôňa, ktorá je oslavou perfektnej zmesi ázijskej exotiky a európskeho komfortu; moderná a nápaditá zmyselnosť, ktorá zjednocuje Východ so Západom a okamžite priláka zmysly mladých milovníčok módy.

Základ
Tvorí ho lahodný akord, ktorý vôni zaručuje hladkú, gurmánsku štruktúru, jednoducho chuť, ktorá je návyková. Tvorca parfumu sa snažil o vytvorenie pocitu pripomínajúceho Tiramisu, takže kľúčové zložky základu sú celkom ľahko rozpoznateľné: mascarpone, káva, čokoláda a oblátka. Celkový efekt je výnimočná krémovosť, príjemná hrejivosť a zmyselnosť v základe vône.

Srdce  
Rozvíja sa v ňom živý charakter orchidey Miva. Táto orchidea je obzvlášť ženská a vitálna. Jej zmyselnosť dokonale nadväzuje na hladký charakter základu. V srdci vône sa spája s delikátnou pivóniou, ktorá pôsobí kvetinovo, trochu ovocne, ale výrazne žensky. Akord vyznieva čisto a sviežo, ale ukrýva sa v ňom aj trocha mystiky a exotiky.

Hlava

Vrchným tónom dominuje mandarínka. Jej trpká sladkosť vyvoláva dojem nespútanosti a absolútnej prirodzenosti. Osviežuje celú vôňu a kontruje sladkej krémovitosti srdca a základu. Ťažko ju rozpoznať v kompozícii vône, ale jej význam je výnimočný- obohacuje kombináciu kvetín a krémového základu a predchádza prílišnej sladkosti vône.


Incredible Me… Flakón

ESCADA Incredible Me sa predvedie v luxusnom flakóne s výrazným moderným dizajnom, ktorý odráža nezameniteľnú povahu ženy Incredible Me. Flakón inšpirovaný monogramom módneho domu Escada dokonale stelesňuje jej vášeň pre exkluzivitu , ktorej dojem umocňuje reliéfna farebnosť a lesklý čierny uzáver v tvare drahokamu.

Na dotyk príjemné vonkajšie balenie flakónu vzbudzuje dojem, akoby bol flakón odetý do šiat. Výrazný čierno-červený farebný kontrast a ikonické – strieborné logo dvojitého E je živým a pôsobivým vyjadrením kľúčových kvalít značky. Toto balenie rozhodne zanechá dojem na ženách, ktoré prahnú po móde a rozpúta v nich túžbu po kozmopolitnej vôni, ktorá by zdôraznila ich ženskosť.


Incredible Me… Reklamná kampaň

Režisér a fotograf Javier Vallhonrat, ktorý má na svojom konte už množstvo ocenení, je tiež tvorcom reklamnej kampane pre vôňu Escada Incredible Me – kampane výnimočne tvorivej a poetickej.

Koncept
Mladá, sexi žena vstupuje do svojho ohromného sveta – do záhadnej, nejasne osvetlenej miestnosti s nádhernými príveskami visiacimi zo stropu. Akoby očakávali jej príchod, odrazu sa svetlá roztancujú pomedzi a vôkol krištáľových tvarov, takže  drobné predmety osvetľujú našu hrdinku na jej ceste po objavovaní tajomného, skrytého miesta. Hrdinka kampane má zmysel pre to, čo hľadá, no pritom si vychutná rozhliadanie sa po miestnosti plnej zázračných objektov, ktoré v nej evokujú čarovné spomienky. Ako prechádza miestnosťou, medzi príveskami sa objavujú písmená, až napokon dosiahne bod, z ktorého uzrie názov vône Incredible Me.
V tej chvíli nachádza to, po čo prišla: tajomnú vôňu, jej flakón s vôňou Incredible Me, senzačne umiestnený uprostred jagavých predmetov. Zvodne sa za ním načiahne… Je jej.  

Žena
Naša hrdinka je moderná a bystrá, ženská a sofistikovaná. Vyžaruje magickú inteligenciu a veselú eleganciu. Má vlastný svet symbolov, bohatú osobnosť, prirodzenú auru a jednoduchý, štýlový vzhľad. Je svieža a vitálna, jej krása vás očarí bez toho, aby pôsobila naivne.
Vstupujeme do jej osobného sveta, ktorý nie je ani zďaleka plytký. V objavovaní jej magických chodníčkov je istá poetickosť, pričom sa dá vycítiť, aká komplexná a neodolateľná dokáže byť jej zvodnosť. Je temperamentná, sexi, mestská. Jej oči, úsmev, gestá, to všetko svedčí o jej pôvabnom charaktere.
Správa sa prirodzene, je výrečná, veľmi zmyselná a pritom rozumná. Sebaistá, hravá, zvedavá. Na podnety reaguje s eleganciou a rafinovanosťou, obklopuje ju pôvab. Očarí, pritiahne, okúzli a priláka ju čaro, k čomu sa priblíži.

Rozmanité stránky jej života, osobnosti a túžob odrážajú jej činy, akoby pozeraním na akýkoľvek krištáľový predmet hľadela do zázračnej krištáľovej gule. Uvedomuje si to a vychutnáva si zážitky, pokým neobjaví skutočnú hodnotu – dôvod prečo je tu, jej vôňu ESCADA Incredible Me.


Incredible Me… Sortiment

Parfumovaná voda                           30  ml
Parfumovaná voda                           50  ml
Parfumovaná  voda                          75  ml
Dezodorant v spreji                       150  ml
Sprchový gél                                   200  ml
Telové  mlieko                                200  ml

Nie je nič jednoduchšie ako očariť, okúste Incredible Me.

www.escada-fragrances.com
www.glamour-co.sk
www.fann.sk