Autentické príbehy, nadčasové témy

Objavovanie nového luxusu

0

Mužná vôňa odrážajúca vzrušenie z horúcich slnečných dní strávených kormidlovaním luxusnej jachty BALDESSARINI pozdĺž idylických ostrovov Seychely bude mužov sprevádzať počas celého leta 2009. Vôňa vyvinutá v spolupráci s Wernerom Baldessarinim je v poradí treťou vôňou z prestížnej limitovanej edície Del Mar.

Od svojho uvedenia v roku 2006 kotví jachta BALDERSSARINI každé leto v inom prístave známom svojou štýlovosťou a bohémskou atmosférou. Z Francúzskej riviéry, exkluzívneho rezortu Marbella a očarujúcich ostrovov Karibiku má teraz jachta namierené objavovať nový luxus rajských ostrovov Seychely. Punc ozajstného športového adrenalínu jej dodáva tohtoročná premena z motorovej lode na plachetnicu a v takomto prestížnom, no športovom duchu sa nesie aj nová vôňa: Del Mar Seychelles, ktorá nepochybne oddeľuje mužov od chlapcov.

Súostrovie legendárnej krásy pozostáva zo 115 ostrovov na západnej strane Indického oceánu. Seychely sú jedným z mála zachovaných panenských miest sveta, azda aj vďaka tomu, že sa tu nachádzajú dve miesta vyhlásené za Svetové dedičstvo UNESCO: Aldabra, najväčší koralový útes na svete a Vallée de Mai, ktoré je považované za mýtickú záhradu Edenu. Strmé zalesnené pahorky čnejúce sa od zlatého piesku a tyrkysovej vody, koralové útesy plné pestrofarebného morského života, či gigantické koraly siahajúce do výšky robia Seychely vysnívanou dovolenkovou destináciou. Tieto ostrovy nemajú nikde vo svete páru, preto sú vychýrenou lokalitou milovníkov plachtenia a vyznavačov jedinečného morského a podmorského sveta.

Nečudo, že sa Seychely stali obľúbenou exkluzívnou dovolenkovou destináciou bohatých a slávnych. Medzi tých, ktorí sa sem každoročne vracajú, patrí Brad Pitt, Jennifer Aniston, Pierce Brosnan, Liz Hurley a ďalší. Nádherné pláže, malebné zákutia, v ktorých možno zakotviť, dych vyrážajúca flóra a fauna spolu s úžasnou kozmopolitnou kultúrou a živým umeleckým prostredím priťahujú nielen celebrity, ale sú tiež letnou zastávkou plachtiaceho muža BALDESSARINI.


Del Mar Seychelles Edition – vôňa

Del Mar Seychelles je absolútnym vyjadrením dobrodružnej mužnosti. Hrejivá a sofistikovaná drevitá vôňa evokuje predstavy a spomienky na vzrušujúcu plavbu idylickým Indickým oceánom.
Hlava
Zmyselná expedícia sa začína sviežim nábojom ovocných tónov melónu v nečakanej kombinácii s hrejivým a pikantným čiernym korením. Atmosféru záhadnosti prvotným tónom dodáva olej z koreňa angeliky.
Srdce
Cestovanie pokračuje korenistým akordom evokujúcim starodávne objavné plavby po exotických a panenských miestach. Výrazný charakter kvetu muškátového orieška a šalvie zvláčňuje hrejivá, suchá vôňa svetlého tabaku.

Základ

Hĺbka a intenzita vône vyviera z uvoľnenej atmosféry úspešnej expedície. Zaručujú ju sýte a mužné tóny dubu, hnedej kože a vzácneho guajaku.


Del Mar Seychelles Edition – flakón a balenie

Flakón Del Mar Seychelles nadväzuje na klasicky elegantný kubistický dizajn predchádzajúcich vôní edície Del Mar. Mohutný priezračný flakón obklopuje sýtozelenú tekutinu pripomínajúcu exotické vody okolo ostrovov Seychely. Dizajn evokuje vzrušujúcu popoludňajšiu plavbu smerom k zlatým lúčom slnka, ktoré pri dopadaní na azúrovú hladinu vytvárajú intenzívny zelený efekt. Tradičný uzáver vo farbe medi odráža silu a mužnosť muža BALDESSARINI a tiež jeho lásku k luxusu.
Vonkajšie balenie využíva rovnako svieži zelený podklad, takže vzbudzuje presvedčivý dojem letného osvieženia.

Objavte čaro luxusnej pánskej vône v podobe letnej limitovanej edície BALDESSARINI Del Mar Seychelles s príchuťou vášnivého dobrodružstva a športového nadšenia.


Dostupný sortiment

Toaletná voda                  50 ml
Toaletná voda                  90 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.baldessarinifragrances.com