Autentické príbehy, nadčasové témy

Odhalená krása v exkluzívnom stredisku

0

Američania majú Victoria’s Secret, módnu prehliadku, ktorú sprevádza iskrivý erotický náboj. Hlavným lákadlom tejto show je exkluzívne spodné prádlo a krásne modelky, ktoré každoročne priťahujú davy obdivovateľov najvyberanejších kreácii. V Libanone patrí k nezabudnuteľným eventom zas K-Lynn Ski and Fashion Festival.

Prestíž módnej show, ktorá si už vyslúžila meno Victoria’s Secret of Mesopotamia, sa ukrýva v netradičnom mieste konania. Organizátori z agentúry Solicet Events  vybrali na túto prehliadku najvyhľadávanejšie lyžiarske stredisko Faraya Intercontinental Mzaar, ktoré je situované v nadmorskej výške 2 438 metrov. Je známe svojimi päťhviezdičkovými hotelmi, vyberanými penziónmi či zábavnými podnikmi, vzdialené len 50 km od hlavného mesta Libanonu – Bejrútu.

Priamo pod ochranou zasneženého vrchu Mount Lebanon, v mrazivej atmosfére, v areáli hotela InterContinental Mzaar Resort & Spa, sa na móle predvádzali sporo oblečené modelky v spodnom prádle. Nie, nejde o „ružový sen“ milovníka krásy a spodnej bielizne, ale o realitu. Na začiatku marca spoločnosť K-Lynn predstavila kolekciu spodnej bielizne a plavok na sezónu jar-leto 2009.
K-Lynn vznikla v USA, v meste Dallas, no patrí k lídrom na Strednom východe. Sídli v Bejrúte a sústreďuje sa na produkciu kvalitného spodného prádla. Módna show bola skvelou vizitkou a ukážkou kreativity tejto zaujímavej spoločnosti. Dosť bolo slov, dajme prednosť vizuálnej stránke.

NIPOS          Photos: K-Lynn Lingerie Press

GALLERY

www.klynnlingerie.com