Autentické príbehy, nadčasové témy

Odhaľte svoju sexi stránku

0

Dvojica elegantných a moderných vôní Mexx Black Man a Mexx Black Woman otvára novú kapitolu vôní značky Mexx. Rovnako ako ženy a muži, ktorí ich používajú, aj vône Mexx Black v sebe ukrývajú čosi prekvapujúce.

Mexx Black predstavuje novú dvojicu vôní pre mužov a ženy, ktorí si svoje rýchle, moderné životy radi spestria niečím nečakaným. Sú mladí a profesionáli vo svojom odbore, majú vyhranené názory a obrovskú chuť do života. Vždy a všade sú pripravení otvoriť dvere novým príležitostiam. Elegantní , štýloví a nadčasovo príťažliví, sebaisto a ľahko si so všetkým poradia a práca je pre nich hrou.

Mexx Black odhalí vašu skrytú stránku, ktorá je elegantná, spontánna a sexi. Mexx Black je viac ako len trend. Je to životný štýl inšpirovaný miestami, ktoré musíte vidieť. Pripravte sa na vzrušujúce okamihy, ktoré môžu prísť úplne nečakane, na odvážnu vôňu, ktorá vás naplní optimistickou náladou a elánom do života.

Mexx Black sa spája s exkluzívnymi, elegantnými a štýlovými líniami značky, ktorými sa môžete inšpirovať, keď sa deň premení na noc. Štýlové a zároveň sexi, konzervatívne a zároveň vyzývavé vone spájajú populárne a nápadité prvky dizajnu. Sú určené pre mladých, svetaznalých mestských ľudí, ktorí túžia objavovať nové miesta a majú svoj osobitý životný štýl.

Rovnako ako ženy a muži, ktorí ich používajú, aj vône Mexx Black v sebe ukrývajú čosi prekvapujúce. Výnimočne ženská ovocná dámska vôňa má hrejivé, sexi srdce; svieža pánska verzia zase odkrýva ohnivú a zmyselnú stránku.
Dámsku vôňu Mexx Black Woman otvára čistá energická zmes kvetín a ovocia. Nádherne ženská pivónia, kvet zázvoru, svieža frézia a axamietnica – slniečkovo-oranžový, alebo žltý kvietok – sa miešajú so sladkými tónmi čiernych ríbezlí. V srdci vône sa ukrýva príjemný ovocný kokteil marhule, liči a hrušky podčiarknutý intenzívnejším bielym cédrovým drevom. Svieže vodné tóny lotosu vôni dodávajú okamih prekvapenia. V hrejivom základe rezonujú tóny santalového dreva, ambry a vanilky.

Hlava pánskej vône Mexx Black Man vyžaruje svieže tóny machu. Priezračné zelené a vodné tóny sú okorenené čiernym korením a kyslou mandarínkou. Osviežujúce lekno dodáva srdcu vône nevinný nádych, ktorý obklopujú hlboké tóny cédrového dreva. Tóny pačuli, santalového dreva a ambry vytvárajú zmyselný mužný základ.


Dizajn

Dizajn vôní Mexx Black je výnimočný svojou jednoduchosťou, ale je zároveň prekvapivý a pútavý. Flakóny využívajú čisté línie v kombinácii so štýlovým jednoduchým motívom. Tento dizajn odráža charakter muža a ženy, ktorí vône Mexx Black používajú.
Všetky prvky dizajnu naznačujú, že čierna zohráva vo vôňach Mexx Black väčší význam, nie je to len farba. Flakón dámskej vône Mexx Black Woman je v tvare vysokého hranola. Flakón pánskej verzie je nízky a štvorcový. Zamatovo-čierny uzáver v tvare písmena T akoby splýval s čiernou farbou vrchnej časti flakónu. Farba smerom k spodnej časti bledne, pri dámskej vôni ustupuje lososovému odtieňu a pri pánskej svetlému sivomodrému odtieňu.
Vonkajšie balenie vôní Mexx Black farebne ladí s čistotou flakónov. Elegantná a nadčasová čierna kontrastuje na balení dámskej vône s matnými a lesklými líniami, na balení pánskej vône s motívom šachovnice. Na vrchnej časti balenia vyniká strieborné označenie Mexx, pod ktorým je umiestnený názov vône Black. V zmyselnom lososovom odtieni pri dámskej a sivomodrom odtieni pri pánskej verzii vône.


Reklamná kampaň

Elegantný sexi muž sedí v modernom salóniku. Je neskoré popoludnie a zo zadnej časti miestnosti sebavedomým krokom prichádza elegantná žena. S úsmevom na perách sa knemu od zadu priblíži a chce ho prekvapiť. On ju však zacíti a očakáva. Spontánny a zmyselný okamih z každodenného života, vzrušenie z flirtu… S vôňami Mexx Black na takéto okamihy budete pripravení kedykoľvek a kdekoľvek.

Sortiment

Mexx Black Woman
Toaletná voda            15 ml
Toaletná voda            30 ml
Toaletná voda            50 ml
Parfumovaná voda    30 ml
Telové mlieko           200 ml
Sprchový gél             200 ml
Dezodorant v spreji   75 ml

Mexx Black Man
Toaletná voda            30 ml
Toaletná voda            50 ml
Voda po holení          50 ml
Sprchový gél            200 ml
Dezodorant v spreji  75 ml

Sny o príťažlivosti sa skončili, vaše túžby sa pretavili do reality.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk   

www.mexx-fragrances.com