Autentické príbehy, nadčasové témy

Ojedinelé kúsky Jacksonovho nábytku do aukcie!

0

Pri príležitosti výročia smrti popovej mega star Michaela Jacksona sa na deň výročia, 25. júna 2010, budú ponúkať v špeciálnej aukcii niektoré súkromné predmety zo zbierky tejto prinajmenšom natoľko milovanej, ako aj kontroverznej speváckej i umeleckej osobnosti.

Čo sa týka samotnej aukcie, mohlo by sa zdať, že nás nečaká nič mimoriadne, pokiaľ si spomenieme na mnohé aukcie z minulosti, organizované filmovými, hudobnými či športovými hviezdami. Spomeňme napríklad okuliare od Johna Lennona, či náušničku od božského Maradonu, ktoré boli na aukciách „odklepnuté“ a predané za milióny dolárov.

Nestáva sa však každý deň, aby sa na dražbu dostali tie najvzácnejšie kúsky zo súkromia mega hviezd, ako tomu bude v prípade Michaela Jacksona. Dňa 25. júna 2010 sa v Planet Hollywood Resort and Casino v Las Vegas chystá počas Music Icons 22 aukcia  dvadsaťdva dielnej kolekcie nábytku zo súkromnej zbierky „Jacka„, ktoré na dražbu „osobne“ poskytol. Spomedzi týchto „ojedinelých kúskov“ sa vymyká „priemeru“ mega sedačková súprava pre deväť osôb vyrobená z  24 karátového zlata. Ak by ste o ňu prejavili záujem, nezabudnite si rezervovať miesto na 25. júna 2010. Veľa šťastia.

Boris Mojto                                            Photos: ISIFA

www.michaeljackson.com