Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Opätovný úspech slovenskej a českej krásy

0
Opätovný úspech slovenskej a českej krásy

Jasmína Simová, víťazka národného finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 sa na 35. ročníku svetového finále Elite Model Look prebojovala spolu s víťazmi za Česko Marie Sýkorovou a Martinom Burianom do TOP 15! Finále sa konalo na exotickej lokácii Kanárskych ostrovov, na Tenerife.

 

Na toto nádherné miesto sa zišli finalisti z celého sveta, ktorí v priebehu niekoľkodenného sústredenia trénovali chôdzu a choreografiu na finálový večer, absolvovali fittingy, fotenia s profesionálnymi fotografmi, koučing o zdravej strave, cvičenie a predstavili sa porote a agentom siete Elite. Sústredenie prebiehalo v luxusnom komplexe hotela Melia, v ktorom boli všetci takisto ubytovaní.

Celý priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online. Víťazi sa stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska. V porote zasadli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho taktiež CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi. O vlasový styling sa postaral generálny partner Rowenta for Elite Model Look.

Saša Jány, riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku, hovorí: „Som nadšený, že československá krása opäť zabodovala v celosvetovom merítku a naši finalisti boli celosvetovo najúspešnejší a získali 20% svetových garancií v hodnote 120.000 EUR. Gratulujem všetkým našim víťazom Schwarzkopf Elite Model Look.“

Text a fotografie: Schwarzkopf Elite Model Look

 

www.elitemodels.sk