Autentické príbehy, nadčasové témy

Oslní vás po zotmení

0

Oslní vás po zotmení

Väčšina z nás má dve tváre. Jedna je chladná a distingvovaná, druhá so zmyslom pre vášeň a flirt. La Prairie objavuje dualitu ženy novou očarujúcou vôňou: Midnight Rain vás ohromí a očarí vtedy, keď sa rozhodnete prejsť za hranice krotkej sofistikovanosti.

Vôňa pre najčarovnejšie noci v meste

Midnight Rain je obrátenou stranou vône Silver Rain vyvinutou majstrovskými skladateľmi vôní. Tak ako vás Silver Rain zahrnul nablýskanou dokonalosťou, aby vám poskytol dostatok sebavedomia počas dňa, Midnight Rain vám dodá tajomnosť a zmyselnú pôsobivosť, ktorá rozvíja svoje zvodné schopnosti vo chvíli, keď sa zotmie.


Sexi vôňa, ktorá očaruje, ohromuje, zvádza

Midnight Rain rozvíja svoje zmyselné bosoráctvo v etapách pripomínajúcich postupné zotmievanie. Najskôr na vás zapôsobí iskrivým objatím frézie, guavy, mandarínky a granátového jablka. Následne prichádza ohromujúce srdce zložené z bielych ľalií a vanilkovej orchidey v kombinácii s kvetom slivky a ambry. Zvodný základ – vytvorený tak, aby pretrval počas celej noci -spája hrejivosť a tajomnosť pižma, pačuli a vetiveru s tónmi drevín.

Fascinujúcu silu vône Midnight Rain si môžete dopriať vo forme parfumovanej vody. Pre nečakané večery, ktoré sa končia až ráno, vás vôňa poteší aj v kabelkovom balení. Rovnako príjemným doplnkom línie je telový závoj, ktorý okrem nádhernej vône Midnight Rain pokožku obdarí ochrannými, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami.

Pretrvávajúca kvapka dažďa, ktorá po sebe zanecháva neviditeľnú a nevídanú iskru

Záhadnou aurou oplýva nielen vôňa Midnight Rain, ale rovnako aj jej flakón. Ikonická dažďová kvapka sa objavuje v nádhernej podobe umožnenej holografickou technikou vrstvenia farieb, takže z jej hĺbky vyžarujú purpurové, strieborné a zlaté odrazy. Flakón vyzýva a provokuje rovnako ako vôňa v jeho vnútri.


La Prairie Midnight Rain – Parfumovaná voda

Hlava
Objatie – šťavnatá sviežosť – guava, mandarínka, granátové jablko, frézia.

Srdce
Očarenie – hrejivosť bielych kvetov – biela ľalia, vanilková orchidea, kvet slivky, kvet ambry.

Základ
Zvodnosť – hrejivá zmyselnosť drevín – pačuli, vetiver, kašmír, pižmo.

Balenie: Flakón v tvare dažďovej kvapky s povrchom pokrytým jedinečným vrstvením holografických pigmentov, vďaka ktorým vyžaruje purpurové, strieborné a zlaté odtiene. Vonkajšie balenie zdobia rovnaké efekty.

V ponuke je aj parfumovaná voda v kabelkovom balení, kde balenie obsahuje 3 náplne – jednu vo vnútri flakónu, dve vo vonkajšom balení.

Objem: 50 ml
Objem kabelkového balenia: 3×7,5 ml

V ponuke od 28. septembra 2008.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.laprairie.com