Autentické príbehy, nadčasové témy

Otvárame sa novým čitateľom

0

Priznám sa, že mám zvláštny pocit. Po necelých dvoch rokoch vychádzania našich novín sme sa rozhodli vystúpiť z „ilegality“ direct mailingu. Som rád, že sme počas tejto doby prešli všetkými etapami vývoja nového média, ktoré musí zápasiť s úvodnými nástrahami a v tomto momente sme pripravení ponúknuť novým čitateľom výsledky našej práce. K priamemu rozosielaniu novín na konkrétneho čitateľa sme pridali aj predaj vo vybraných predajniach.

Keď som v júli 2008 pripravoval úvodník k nultému vydaniu Milliard Sun, využil som krásne slová jedného hrdinu z animovaného príbehu Walta Disneyho. Ten celkom presne charakterizoval pozíciu nováčika, hoci v inom odvetví podnikania. Pokiaľ však zmeníte niekoľko slov, dostanete zaujímavý a trefný výsledok.

Ja by som ešte raz upriamil pozornosť na tento citát:
„Pozícia čitateľa je v mnohých ohľadoch ľahká. Nič neriskuje a pritom má vyššiu pozíciu, ako tí, ktorí vám ponúkajú na posúdenie svoje dielo a seba. Svet je často nevľúdny k novému talentu, k novým výtvorom. Nové potrebuje priateľov.“

Momentálne sa pred nami otvára nová cesta, ktorá privádza noviny Milliard Sun k novej skupine čitateľov. Jarné vydanie tak symbolicky kopíruje prebudenie nového ročného obdobia. Od tohto momentu si nás budete môcť nájsť aj na vybraných predajných miestach. Nechceme sa však vydať na cestu kvantity, čo znamená, že naše noviny si nájdete len v konkrétnych predajniach s tlačou. Pre lepšiu orientáciu vám ponúkame zoznam niektorých vybraných miest, kde si naše noviny budete môcť kúpiť: Trafika AUPARK /stará časť/, Trafika AUPARK / nová časť/, Trafika Polus City Center, Predajný pult Polus City Center, Trafika Shopping Palace Soravia, Trafika TOWER 115, Trafika Letisko M.R.Štefánika, Trafika 3 Veže, NS Apollo Business Center či Trafika Stará Tržnica.

V aktuálnom vydaní novín Milliard Sun nájdete:

Rozhovor s talianskym módnym návrhárom Gimmim Baldininim.

Majiteľka agentúry Hype z New Yorku prezradila, ako šoubiznis
prevalcoval krízu.
Zamyslenie na tému Veľká noc.
Rozhovor s Dianou Mórovou o živote, Veľkej noci a fotení pre naše
noviny.
Rozhovor s tenisovou hviezdou Goranom Ivaniševičom.
Vincent Callebaut predstavil nový projekt Physalia.
Navštívili sme Vancouver.

Rozhovor s mladou opernou divou Markétou Mátlovou.
Bývalý majiteľ špičkových dostihových koní napísal exkluzívne pre
Milliard Sun o dvoch sviatkoch turfu – Dubai World Cup a Kentucky Derby.
A množstvo ďalších článkov a rozhovorov.

Budeme veľmi radi, keď si výsledok nášho snaženia v podobe Milliard Sun „vychutnáte“.

Peter Fritz