Autentické príbehy, nadčasové témy

Palazzo Las Vegas – netradičné „silvestrovské“ riešenie

0

Najlepší spôsob, ako stráviť rozlúčku so starým rokom môže predstavovať aj návšteva Las Vegas. Pokiaľ vás „silvestrovské“ potulky zavedú do tohto amerického strediska zábavy a hazardu, skúste si vybrať nový hotel Palazzo. Splní všetky očakávania.

Palazzo Las Vegas je vďaka svojím vymoženostiam a nekonečným možnostiam stelesnením vznešeného luxusu. S rozsiahlymi apartmánmi, luxusným nakupovaním, svetovou kuchyňou a zábavou predstavuje novú definíciu najvyššieho luxusu. Nájdete tu 60 luxusných butikov, showroom Lamborghini, či 20 exkluzívnych predajní a luxusných značiek, ktoré prilákala atmosféra známeho mesta kasín Las Vegas. Cestu si sem našli také značky, ako Chloe, Tory Burch, Christian Louboutin, Diane Von Furstenberg, Van Cleef & Arpels, ale tiež Michael Kors. Pre gurmánov predstavuje Palazzo hotový raj s bohatým výberom kuchýň z ponuky slávnych a oceňovaných šéfkuchárov – Carne Vino Maria Bataliho, CTU Wolfganga Pucka, Table 10 Emerila Lagassea, či reštaurácia Charlieho Trottera.

V hoteli Palazzo nájdete 3 066 priestranných apartmánov, z ktorých je každý špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie požiadavky návštevníkov. Hoteloví hostia tu nájdu napríklad kráľovskú spálňu, obývaciu izbu, diaľkovo ovládané záclony a závesy, dva 32 palcové televízne prijímače s plochou obrazovkou, 17 palcový LCD TV v kúpeľni, extra veľkú kúpeľňu obloženú talianskym mramorom, vysokorýchlostný internet, trezor, fax, tlačiareň a kopírku.
Apartmány v hoteli Palazzo patria k mimoriadne luxusným a ponúkajú oveľa väčšiu plochu než štandardné hotelové izby v Las Vegas.

Vizitkou luxusných hotelov sú služby a tie v Palazzo Las Vegas patria k výnimočným. Pre hostí, ktorí si vybrali apartmány Concierge, je k dispozícii Concierge Lounge na 23. poschodí s výhľadom na slávnu Las Vegas Strip. Prístup do salónika je zabezpečený súkromným výťahom.
Súčasťou služieb sú raňajky od 5:00 do 11:00, popoludňajšie prezentácie od trinástej do šestnástej hodiny, bar, DVD knižnica, vybaľovanie a balenie batožiny na požiadanie, služby biznis centra. Doplnkové služby obsahujú špeciálny výber vankúšov a vybrané kúpele. K dispozícii sú tiež Luxury Suite, Bella Suite a Fortuna Suite.

K vymoženostiam Palazzo patrí aj slávna, luxusná maloobchodná sieť v USA, Barneys New York. Po úspechoch na Manhattane prichádza do Las Vegas, aby umožnila všetkým milovníkom luxusných nákupov, módnych noviniek a trendov objavovať čaro skvelého tovaru.
Pre pohodu ducha je k dispozícii Canyon Ranch SpaClub. Ten je oázou zdravia a zotavenia. Návštevníci si môžu vybrať fitness cvičenia, masáže, rôzne procedúry a pritom sa dozvedieť informácie o zdravom životnom štýle. K tomu nesmieme zabudnúť na Palazzo Pool Deck s možnosťami relaxu v príjemnom prostredí záhrad, ktoré obklopujú bazény. Súčasťou tohto raja relaxu sú plátenné kabínky, TV, priestory vyhradené na občerstvenie.

Neoddeliteľnou súčasťou pobytu v Las Vegas je bujarý nočný život. Od kabaretných show až po vystúpenia známych hudobných hviezd. Počas silvestrovskej noci vystúpi v hoteli Palazzo známa speváčka Fergie.
Takže pokiaľ nemáte na Silvestra ešte pripravený žiadny program, Palazzo je tu pre vás.

NIPOS     Photos: Newsmarket.com

www.palazzolasvegas.com