Autentické príbehy, nadčasové témy

Pánska kolekcia Guess by Maciano – jeseň/zima 2008

0

Muž Guess by Marciano nachádza v kolekcii jeseň/zima 2008 elegantný štýlový šatník pre akúkoľvek príležitosť.


TAYLOR LOUNGE

Kubánske cigary, novodobý gangster. Znamením je návrat vlny, tweedu a pásikov. Ako v klasických taliansko-amerických filmoch o gangstroch z päťdesiatych rokov. Paleta farieb je elegantná: londýnska sivá, wistériová ružová, tmavá hnedá, mandarínková oranžová, námornícka modrá a pistáciová zelená. Look je zjemnený dotykom vlny na vestách. Silnou súčasťou kolekcie sú košele doplnené kravatami.

Viac dobrodružstiev a túžby po cestovaní. GLOBE TROTTER vie ako odlíšiť sám seba. Jeho oblečenie je uvoľnené, pohodlné a neformálne. Trenčkoty a kabáty z nylonu, množstvo vreciek pre veci potrebné pri cestovaní. Prírodné farby, hlavne khaki, hnedá a vojenská zelená.

SPORTING CLUB ST. MORITZ

Pripomínajúci éru „Dolce Vita“. Návrat k zimným športom v sedemdesiatych rokoch v Palace v St. Moritz kde všetci hovorili o svetovom šampionáte, ktorý sa zapísal do histórie technologickými a glamour materiálmi v jednom. Žiarivý nylon v niekoľkých farbách: krémová, modrá, medená, lotosová zelená, hnedá a čierna. Nórsky štýl svetrov v kombinácii s flanelovými košeľami. Elastické nohavice pre lyžiarov so žiarivými pruhmi po stranách pre mužov, ktorí chcú byť elegantní i na kopcoch.

Večerné LUXURY CAFE, kde je dress code elegantný bez preháňania. Klasická kombinácia čiernej, bielej a modrej s dotykom lurexovej striebornej. Kabáty, obleky a košele s bohatým množstvom kravát. Klasické línie víťazia. Jednoduché dvojradové kabáty s klopami a jemným plisovaním. Extra kvalitné materiály sú žiarivé, nie však nadmerne. Sú v ponuke elastické, alebo komfortné.

Words & Photos: Guess

www.guess.com