Autentické príbehy, nadčasové témy

Party Electrique Boutique po druhý raz v pražskom Buddha-Bare

0

V piatok 24. septembra 2010 sa uskutoční v pražskom Buddha-Bare unikátna udalosť pre vyznávačov tanečnej hudby a jedinečného životného štýlu – party Electrique Boutique 2.

Na základe výborných ohlasov na akciu, ktorá sa konala v máji 2010, svetoznáma reštaurácia / bar / lounge sa rozhodla opäť zorganizovať Electrique Boutique a privítať za mixážnym pultom nielen rezidentného DJ Lumiera, ale aj významného hosťa zo zahraničia – DJ Sebastiena Triumpha.

Electrique Boutique by mala byť synonymom zábavy, pri ktorej sa snúbi kvalitná hudba so zážitkom z jedinečného dvojpodlažného priestoru. Tradíciou sa stáva i prepojenie so svetom módy,“ hovorí riaditeľka Buddha-Bar Hotelu Prague, Veronika Fajčíková.

Hostia sa môžu tešiť na večierok, ktorý uspokojí a pohladí všetky zmysly. Pripravená bude kvalitná hudba, signature koktejly za špeciálne ceny a efektná scéna. Pre mimopražských milovníkov „buddhabarovskej“ atmosféry hotel ponúka Electrique Boutique balíček za 288 EUR. „Warm-up“ začne o 20.00 hod. v Siddharta Café, dvere Buddha-Baru sa otvoria o 23.00 hod. Vstupné na túto akciu je 190,- CZK.


BUDDHA-BAR

Exkluzívna značka Buddha-Bar, jedinečná vízia kreatívneho ducha Raymonda Visana, prišla v roku 2009 do Prahy s vôbec prvým konceptom Buddha-Bar Hotela na svete. Súčasťou päťhviezdičkového hotela sa stala legendárna Buddha-Bar restaurácia & bar a absolútne nová trendy reštaurácia Siddharta Café. Celosvetovo preslávené Buddha-Bar reštaurácie sa dnes nachádzajú tiež v Paríži, Dubaji, Djakarte, Kyjeve, Káhire, Sao Paule, Bejrúte, Washingtone, Monte Carle, Šanghaji a Manile.

NIPOS/ Budha-Bar                                                         Photos: Budha-Bar-Hotel Press

www.buddhabarhotelprague.com