Autentické príbehy, nadčasové témy

PIZ BUIN má rád slnko

0

PIZ BUIN má rád slnko

Konečne! Dlhotrvajúca odolná slnečná ochrana, ktorá vám neskazí chuť zabávať sa hoc aj na priamom slnku! Nové prípravky PIZ BUIN Active vytrvalo pracujú na tom, aby ste sa vy mohli bez obáv zabávať a vychutnávať si čas strávený na slnku

Popredný výrobca prípravkov ochrany pred slnkom PIZ BUIN s hrdosťou predstavuje slnečnú líniu PIZ BUIN Active s dlhotrvajúcou ochrannou schopnosťou pre všetkých milovníkov aktívneho života na čerstvom vzduchu. Najnovší doplnok ponuky PIZ BUIN kombinuje vysokoúčinnú ochranu pred UVA a UVB lúčmi s garantovanou 80-minútovou vodeodolnou a potuodolnou schopnosťou.

Koľkokrát ste si prečítali na obale slnečného prípravku upozornenia: „Potrebné reaplikovať po plávaní, spotení alebo osušení sa uterákom.“? Aké nepraktické! Samozrejme, že ochranný prípravok je potrebné opätovne si naniesť počas dňa ale kto má chuť neustále prerušovať zábavu pri športe či iných letných hrách len preto, že sa spotil, alebo namočil?

Vďaka pokrokovej technológii línia PIZ BUIN Active chráni pokožku pred slnkom aj napriek spoteniu sa a pri kontakte s vodou až 80 minút. Ľahká, nemastná textúra sa v okamihu po nanesení absorbuje, takže ihneď ako si PIZ BUIN Active aplikujete sa môžete vrhnúť na zábavu, či šport.  

„Zloženie našej novinky PIZ BUIN Active sa opiera o vášnivú podporu športu a aktivít na čerstvom vzduchu tejto značky. PIZ BUIN sa od svojho vzniku snaží poskytnúť dlhotrvajúce riešenie pre ľudí, ktorí majú na svoje ochranné prípravky vyššie nároky,“ tvrdí hovorca značky a dodáva: „PIZ BUIN Active nielenže skvele uspel v testoch, na ktoré sa podujali profesionálni atléti, ale zároveň prekonal očakávania zákazníkov.“

PIZ BUIN Active v sebe zahŕňa technológiu slnečných filtrov Helioplex s odolnou fotostabilnou UVA a UVB ochranou, ktorá pomáha predísť spáleniu ako aj predčasnému starnutiu pokožky.
Toto leto nedovoľte, aby vám opaľovací prípravok kazil zábavu! Buďte aktívni a získajte krásne opálenie s novou líniou s dlhotrvajúcou a stabilnou ochranou PIZ BUIN Active.

Prípravok Piz Buin Active je dostupný s ochranným faktorom 20.

HELIOPLEX – POKROK V OCHRANE PLETI OD PIZ BUIN

PIZ BUIN je inovačnou kozmetickou značkou, ktorá vám umožňuje vychutnať si sýte, intenzívne a hlavne bezpečné opaľovanie. Od uvedenia prvého ochranného prípravku na opaľovanie v roku 1938 až po vyvinutie širokospektrálnych UVA a UVB filtrov, PIZ BUIN neustále zdokonaľuje a rozvíja možnosti ochrany pred slnkom.

Najnovšiu inováciu z dielne PIZ BUIN predstavuje HelioplexTM, pokrokový ochranný komplex, ktorý je zahrnutý vo všetkých prípravkoch línií In-Sun a Mountain Range.


ČO JE TO HELIOPLEXTM?

Je to vedecky vyvinuté fotostabilné zloženie, ktoré poskytuje spoľahlivú, dlhotrvajúcu ochranu pred UVA a UVB lúčmi. Až doteraz mnohé ochranné prípravky na opaľovanie chránili pleť len pomocou UVB filtrov. Na trhu existuje síce množstvo prípravkov so širokospektrálnou ochranou proti vplyvu UVA aj UBV lúčov, avšak nie všetky sú fotostabilné, čo znamená, že schopnosť blokovať poškodenia UVA lúčov strácajú už niekoľko minút potom, ako vyjdete na slnko. HelioplexTM je vedeckým úspechom značky PIZ BUIN, pretože spája účinnú ochranu pred UVB lúčmi s mimoriadnou ochrannou schopnosťou UVA filtrov vo fotostabilnej forme, ktorá je zárukou spoľahlivej ochrany na celé hodiny.

AKO HELIOPLEXTM PÔSOBÍ?

Technológia jeho zloženia umožňuje nový spôsob stabilizácie UVA ochrany. Namiesto absorpcie UVA lúčov ich HelioplexTM transformuje na neškodné infračervené svetlo, ktoré pleti neškodí. Vedecky je overené, že aj 5 hodín po aplikácii dokáže HelioplexTM pôsobiť s 90% účinnosťou. Opaľovacie prípravky využívajúce túto zložku preto pleti poskytujú dlhotrvajúcu ochranu pred UVA a UVB lúčmi, takže si chvíle na slnku môžete vychutnať naplno a bez obáv.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.pizbuin.com