Autentické príbehy, nadčasové témy

Plávajúci domov plný luxusu

0

Spoločnosť YACHT NAVIGATOR vznikla na Slovensku preto, aby ste mali na dosah váš nový domov. Plávajúci domov, ktorý vám zaručí luxus, slobodu a jedinečnosť. Všetky spomínané atribúty nájdete v portfóliu talianskeho výrobcu jácht Azimut.


AZIMUT nie je len loď… je to životný štýl

Spoločnosť Yacht Navigator, výhradný distribútor moderných, luxusných jácht Azimut a Benetti, ťaží zo skúseností, ktoré získala počas svojho dvojročného pôsobenia na našom trhu. Čo všetko stihla za toto pomerne krátke obdobie? V prvom rade sa môže pochváliť skvelou ponukou jácht a exkluzívnym sídlom v Dunajskej Strede, ktoré som mal možnosť navštíviť. Je kombináciou vkusu, moderných materiálov a príjemnej atmosféry. Živo si dokážem predstaviť zákazníka, ktorý navštívi sídlo firmy, aby sa informoval o najnovšej ponuke jácht. Nájde tu pohodlie, diskrétnosť a pritom nebude mať žiadny problém stotožniť sa so svetom luxusných plavidiel.

Majiteľ a riaditeľ spoločnosti Loránt Mazáč mi vysvetlil, prečo by mali úspešní ľudia premýšľať nad možnosťou vlastniť kúsok plávajúceho domova: „Mnohí ľudia si s obľubou kupujú vily, alebo apartmány v rôznych prázdninových rezortoch na morskom pobreží, ale po uplynutí niekoľkých rokov zisťujú, že už dokonale poznajú blízke i vzdialené okolie. Už nenachádzajú ďalšie výzvy. Na druhej strane jachta dokáže svojmu majiteľovi ponúknuť zhodný, dokonca ešte vyšší komfort, a pritom mu umožní spoznávať rozličné prírodné scenérie, užívať si slobodu na mori. Veď nie nadarmo sa vraví, že najkrajší pohľad na morské pobrežie je z mora. Teraz je tu šanca, ako si to vyskúšať.“

Prečo by si mal zákazník vybrať práve značku Azimut?

Na túto otázku sme spoločne našli odpoveď. Predaj takého druhu jácht, aký ponúka Azimut, na Slovensku nebol dostupný. Majitelia, ktorí vlastnili menšie motorové jachty a plavili sa s nimi, povedzme, na Dunaji, nemali možnosť rozšíriť svoj záujem na more. Spoločnosť Yacht Navigator tak vyplnila medzeru na trhu, keď dokáže ponúknuť riešenie pre záujemcov o priestrannejšie jachty a rytmus jachty vznášajúcej sa na morských vlnách. Pritom neprišla len so samotnou ponukou predaja jácht, ale svoje služby rozšírila o poradenstvo, služby v oblasti financovania či o servis. To je dôležitý signál pre každého „morského vlka“, ktorý má záujem stráviť svoju dovolenku a voľný čas na palube luxusnej jachty.
Azimut patrí k stabilným spoločnostiam, ktorú nepostihli žiadne problémy ani globálna kríza. Má 40 ročné skúsenosti s produkciou jácht, pričom ich predáva na celom svete. Diktuje všetky moderné trendy a každý rok prichádza s jedinečnými novinkami. Ponúka vyspelé technológie a nadčasový dizajn. Tento rok, napríklad, predstavila nový model 53, ktorý získal titul Jachta roka 2010.

Yacht Navigator, ako oficiálny predajca motorových jácht značiek Azimut a Benetti, ponúka svojím zákazníkom služby v oblasti profesionálneho predaja jácht, lízingu, poradenstva či starostlivosti o zákazníka. Okrem svojho sídla v Dunajskej Strede vlastní aj servisné centrum na pobreží Jadranu, v chorvátskom prístave Marina Dalmacia. Tu každý majiteľ jácht Azimut či Benetti nájde servisné zázemie, ale môže využívať aj prevádzkový servis, starostlivosť o svoju jachtu mimo hlavnej sezóny. Čiže ani v tomto, relatívne pokojnom období, sa na jeho jachtu nezabúda.
Pokiaľ sa niektorý z budúcich majiteľov jachty zamyslí nad možnosťou objavovať iné destinácie, ako je chorvátske pobrežie, je mu tak isto dopriate. Môže sa plaviť v Stredozemnom mori, či v Karibiku. V každom prípade mu ochotný personál spoločnosti Yacht Navigator s radosťoou splní všetky priania.

A ak ste sa ešte nerozhodli navštíviť Dunajskú Stredu, tak si dohodnite s majiteľom spoločnosti individuálnu, skúšobnú plavbu. Možno po nej prídete na chuť plávajúcemu luxusu.

Na záver by sme radi pozvali všetkých milovníkov luxusných jácht Azimut do sídla firmy Yacht Navigator v Dunajskej Strede. Spoznajte jedinečný a luxusný svet na mori.

Yacht Navigator s.r.o.
Hlavná ulica 26/5
92901 Dunajská Streda
SLOVAKIA
email: info@yachtnavigator.sk
www.yachtnavigator.sk

Peter Fritz                                                        Photos: Peter Fritz, Yacht Navigator

www.yachtnavigator.sk
www.azimutyachts.com