Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Počuli ste už o prírodnej vôni do vrecka?

- Reklama -

Vôňa ako pôžitok a balzam na dušu! Príjemná a vhodne zvolená vôňa nám pomôže sa uvoľniť, dodá nám energiu, ale rovnako si ňou môžeme spríjemniť relaxačné chvíle pri cvičení jogy, pilatesu alebo pri inej obľúbenej aktivite.

Zaujímavý produkt v podobe nových 100-percentne prírodných vôní do vrecka Aróma Roll-ony prináša značka Manufaktura. Vyberať si môžete z dvoch vôní. “Nádherne voňajú, dodajú pocit osvieženia, koncentrácie či úľavy od stresu a navyše sa zmestia do každej kabelky! Objavte novinku, ktorá sa nesie v duchu aromaterapie, uvoľnenia, relaxačného cvičenia a zdravého životného štýlu.”

A tak 100% prírodné esenciálne oleje v roll-on obale sú ideálnym spoločníkom pre chvíle harmonizácie tela i mysle.

“Podporujú koncentráciu, napomáhajú lepšiemu spánku, uľavujú od napätia i stresu a osviežia myseľ pri náročnej práci, športových výkonoch alebo kedykoľvek počas dňa. Nádherná prírodná vôňa Vás behom chvíľky odvedie od bežných starostí a navodí pocit lepšej nálady,” opisuje ďalej Manufaktura.

Malý terapeut do kabelky?

  • Aromaterapia je prirodzenou prírodnou metódou, ktorá využíva jedinečné účinky éterických olejov z aromatických rastlín na ľudský organizmus. Ich liečebnú silu poznali naši predkovia už pred tisíc rokmi, veľkou záľubou vo využívaní vonných olejov mali predovšetkým starí Gréci, Rimania, Číňania i Egypťania. Do Čiech sa dostala v 10. storočí vďaka mníchom z benediktínskeho rádu. Výpočet nekonečného množstva jej využitia by zabral tisíce riadkov.
  • Aróma roll-ony sú 100% prírodné a vhodné pre vegánov.
  • Unikátne terapeutické vlastnosti levandule sa využívajú už viac ako 2500 rokov, pre jej výnimočné zdravotné benefity.
  • Pri jogových lekciách skvele napomáha harmonizácii a pri záverečnej relaxácii spríjemní chvíľky odpočinku, ktoré v telocvičniach občas naruší vydýchaný vzduch alebo pach cvičiacich podložiek
  • Kompaktné roll-on balenie je ideálne do kabelky, umožní vám mať vôňu vždy pri sebe.
  • Aróma roll-ony je možné využiť aj ako osobný prírodný parfum. Trend prírodných vôní je na vzostupe! Vzhľadom na obsah 100% prírodných aromatických éterických olejov, ktoré sú vysoko prchavé, však počítajte s kratšou výdržou ako u klasických vôní. Hlavnou funkciou týchto aróma roll-onov je okamžitý aromaterapeutický efekt a nie dlhodobá vôňa. Používajte opakovane a kedykoľvek v prípade potreby.
  • Dizajn flakónu zdobia nádherné autorské motívy výtvarníčky Diany Delevovej.

Zdroj: MANUFAKTURA

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -